1 груд. 2022

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом

1 грудня світ відзначає день боротьби з СНІДом та толерантності з ВІЛ-позитивними людьми. Всесвітній день боротьби зі СНІДом вперше відзначався 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД.
30 лист. 2022

Тиждень математики

З 21 по 25 листопада в закладі було проведено "Тиждень математики", під час якого діти створювали малюнки на координатній площині, розповідали вірші про математику, проходили онлайн квести та розгадували кросворди.
25 лист. 2022

День пам'яті жертв Голодомору 1932-1933

Голодомор спричинив загибель мільйонів українців на території України та завдав непоправного удару по ментальності та культурі, перервав зв’язок поколінь.
22 лист. 2022

Національна «гаряча лінія» з протидії домашньому насильству:

Національна "гаряча лінія" із попередження домашнього насильства — це цілодобова, анонімна та конфіденційна гаряча лінія, яка надає інформаційні, юридичні, психологічні та соціальні консультації постраждалим від домашнього та гендерно зумовленого насильства. Телефонуйте 116 123 або 0 800 500 335.
21 лист. 2022

В Україні 21 листопада відзначається День Гідності та Свободи.

21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи – свято, встановлене на знак вшанування патріотизму та мужності громадян, які у 2004 та 2013 роках стали на захист демократичних цінностей і європейського вибору нашого народу.
18 лист. 2022

Тиждень безпеки дорожнього руху

18 листопада в нашому закладі було проведено єдиний урок присвячений тижню безпеки дорожнього руху, метою якого було залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях селища, міста, заміських дорогах, у транспорті.
17 лист. 2022

Засідання педагогічної ради

17 листопада в ліцеї відбулося засідання педагогічної ради передбачене планом роботи.
13 лист. 2022

13 листопада – Всесвітній день доброти.

Здобувачі освіти нашого закладу долучились до добрих справ. Від щирого серця кожен дарував доброту. Наші школярі мали можливість підсумувати, які добрі справи вони зробили, кому допомогли, сказали добрі слова рідним, друзям, педагогам ,підтримали тих, кому це потрібно.
9 лист. 2022

День української писемності і мови.

До дня української писемності та мови, вчителями нашого ліцею та представниками учнівського самоврядування, були проведені виховні години «Мова – серце нашого народу», вікторини «Знавці української мови», засідання круглих столів «Мова єднає серця», літературні дебати, мовні квести, вебквести «Мова-душа народу», книжкові виставки, виставки малюнків, здобувачі освіти нашого ліцею активно долучилися до міського флешмобу та активно брали участь у записі улюблених україномовних віршів, провели конкурс по інсценуванню гуморесок, серед учнів 2-х класів був проведений «Конкурс на найкращий каліграфічний лист», вчителями української мови був проведений мінімарафон: «Українською, будь ласка», влаштовували перегляди відеофрагментів « З витоків української писемності», вікторини, мовні та творчі завдання, здобувачі освіти нашого ліцею, під керівництвом вчителів української мови приєдналися до Всеукраїнського Радіодиктанту національної єдності.
11 жовт. 2022

Поповнення матеріальної бази ліцею

КЗ "Ліцей №38 ім. І.О. Секретнюка (директор Шпачінська Н.Є.) в межах домовленостей Міністерства освіти і науки України з компанією «Google» та за підтримки ООН з питань освіти, науки і культури ЮНЕСКО, отримав нові сучасні хромбуки. Дякуємо за підтримку та допомогу в оснащенні вчителів новими гаджетами.