Центр преси та інформації

План роботи                                                                                                                                                          "Центру преси та інформації"                                                                                                                                               на І півріччя 2023-2024н.р.

Мета: інформує учнів, батьків, вчителів про всі події, які відбуваються в школі різними засобами інформації ( газета, радіо, рекламні оголошення, замітки у районну газету)

Термін

Відповідальний

сприяє вивченню думки здобувачів освіти про життя ліцею, Центр сприяє формуванню мовної культури та культури спілкування серед здобувачів освіти ліцею, Центр оформлює плакати, стінгазети, оголошення, привітання здобувачів освіти ліцею та працівників з святами

Ревенко Катерина

Лісова Кіра

Шеховцова Діана

Ляшенко  Єлизавета

1

Розподіл обов’язків   центру.

Затвердження плану роботу центру

Вересень,

1-2 тижні

Ревенко катерина

2

Допомога о організації відкриття спартакіади, створення спортивних плакатів.

члени центру

3

Створення та розміщення інформаційних матеріалів до Міжнародного дня грамотності (8 вересня)

вересень

2-3 тиждень

Ляшенко Єлизавета

4

Оновлення стенду учнівського самоврядування

члени центру

5

Допомога в підготовні до  Дня працівника освіти.

Всі учасники

6

Організувати конкурс плакатів присвячений всесвітньому Дню тварин, Створення відеоролику до Дня Дня пам’яті жерт голодомору

жовтень

3 тиждень

Лісова КІра

Шеховцова ДІана

7

Оформлення тематичного  стенду до  Міжнародного дня ненасильства. (16 днів проти насилля), Дню української писемності і мови.

1-3 тиждень

Члени центру

8

Розміщення інформації на шкільному сайті та  мережі Фейсбук щодо проведення тематичних тижнів і олімпіад

протягом року

Ревенко Катерина

9

Розміщення інформації на сайті ліцею та  мережі Фейсбук про участь в різних заходах та досягнення здобувачів освіти.

протягом року

Лісова Кіра

10

Організувати конкурс плакатів  присвячений Новому року.

3-4 тиждень

Всі учасники

11

Розміщення графіку Новорічних вистав у театрах та Будинках культури