Комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа № 38 ім. Секретнюка І. О., м. Дніпродзержинська" Дніпродзержинської міської ради

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

14 вер. 2018
14 вересня у нашій школі пройшло щорічне свято-конкурс дитячих поробок з природних матеріалів серед класів "Свято осені". Діти з великим захопленням представляли свої поробки та виступи.
7 вер. 2018
7 вересня відбулось урочисте відкриття шкільної спартакіади за участю старших класів нашого закладу. Перемогу в котре отримали 8-А та 11-й класи.
3 вер. 2018
3 вересня урочисто розпочався новий навчальний рік, зацікавлені й радісні пішли до перших класів маленькі школярі, адже на них чекають нові знання, нова комп"ютерна техніка та нові парти зі стільцями
29 трав. 2018
Сьогодні в нашому закладі почав працювати дитячий оздоровчий табір "Барвінок"
22 трав. 2018
Учень 10 класу Ткаченко Дмитро під керівництвом вчителя англ.мови Полагейкіної В.А. приймав участь у міському конкурсі есе англійською мовою присвяченого 230-річчю від дня народження англійського поета Д.Байрона та посів призове 3 місце у цьому міському конкурсі есе. Діма отримав диплом та символічні подарунки від департаменту з гуманітарних питань Камянської міської ради! Вітаємо Дмитра та бажаємо подальших перемог!!!
15 трав. 2018
15 травня у 3-А класі було проведено святковий концерт, приурочений до "Дня мами"