Комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа № 38 ім. Секретнюка І. О., м. Дніпродзержинська" Дніпродзержинської міської ради

Фестиваль інновацій
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

22 трав. 2018
Учень 10 класу Ткаченко Дмитро під керівництвом вчителя англ.мови Полагейкіної В.А. приймав участь у міському конкурсі есе англійською мовою присвяченого 230-річчю від дня народження англійського поета Д.Байрона та посів призове 3 місце у цьому міському конкурсі есе. Діма отримав диплом та символічні подарунки від департаменту з гуманітарних питань Камянської міської ради! Вітаємо Дмитра та бажаємо подальших перемог!!!
10 трав. 2018
Під керівництвом вчителів англ мови в школі був проведений всеукраїнський конкурс “Puzzle” в якому учні нашої школи прийняли активну участь та вибороли 3 призові 3 місця та отримали диплом 3 місця з подарунками від засновників конкурсу - блокнот та ручку з логотипом назви конкурсу. Всі інші учасники конкурсу отримали сертифікат учасників та бланк розкладу на англ.мови з логотипом назви конкурсу . Вітаємо наших учнів та бажаємо подальших перемог!
20 квіт. 2018
Учні нашої школи під керівництвом вчителів англійської мови Полагейкіної В.А. та Ананьїної Ю.Ф. Прийняли участь у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч». Усні показали високі результати - 14 учнів зайняли 1 місце та отримали золотий сертифікат, еко-сумку “Magic Bag” та наліпки WOW, 2 місце посіли 8 учнів, які отримали срібний сертифікат , спірограф “Do it, та наліпки WOW, 3 місце посіли 2 учнів, які отримали - бронзовий сертифікат, гнучкий олівець “Rainbow”, наліпки WOW. Інші 40 учнів отримали сертифікати учасників та наліпки WOW.
13 квіт. 2018
На території закладу встановлено новий дитячий майданчик
12 квіт. 2018
12 квітня 2018 року пройшла профорієнтаційна зустріч Кам'янського вищого професійного училища з майстер класом по зварюванню.
10 квіт. 2018
Перегляд відео роликів з правил безпеки життєдіяльності