Участь ліцеїстів у конкурсі-захисті науково-дослідних робіт МАН

15 січ. 2024
12 січня учениці ліцею 38 ім.І.О.Секретнюка ( директор Наталія Шпачінська ) Тронь Дарія, Горобей Поліна та Бабич Діана під керівництвом вчителів українсько мови Ісмаілової Світлани Василівни та Поломаної Наталії Василівни стали учасницями конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН. Дівчата показали високий результат: Тронь Дарія представила на конкурс збірку поетичних та прозових творів " Коли серце торкається розуму" та посіла друге місце у секції "Літературознавство". Бабич Діана написала та проілюструвала казку-притчу про художника та його мрію " Дерево бажань", яку також представила в категорії "Літературознавство" і посіла третє місце. Горобей Поліна на розсуд журі презентувала проект на тему "Архітектура Німеччини XVIII-XIX століть: Дрезден та Берлін" у якому провела дослідження особливостей архітектури того часу і власноруч створила дві картини, що відображають архітектурні пам'ятки: церкву Богородиці та Берлінський собор. Поліна посіла третє місце у секції "Мистецтвознавство" Пишаємося нашими талановитими учениця та їх наставницями!