МО вчителів початкового ступеня

Склад МО початкового ступеня

Голова МО-       Тронь І.М.

Секретар МО-   Кравченко О.О.
      члени:                Лісова Т.Л.

Чепурко Т.М.

Шевченко О.В.

Шевченко А.С.

Зіненко А.С.

Кузіна О.О.

Засідання 1 (вересень)

1.

Аналіз роботи МО вчителів початкових класів за 2022-2023 навчальний рік. Здобутки та недоліки.

2.

Обговорення і затвердження плану роботи МО на 2023-2024 навчальний рік.

3.

Організація дистанціного та змішаного навчання в початковій школі.

Затвердження плану роботи методичного об’єднання та планів виховної роботи вчителів початкових класів на І семестр 2023-2024 навчальний рік.

4.

Опрацювання інструктивно-методичних матеріалів Міністерства освіти і науки України щодо організації навчально-виховного процесу, введення  електронного журналу.

5.

Оцінювання навчальних досягнень здобувачів знань в контексті Нової української школи.

6.

Про організацію роботи та підтримку дітей пільгових категорій та ВПО (внутрішньо переміщених осіб)

7.

Попередження усіх видів дитячого травматизму в умовах воєнного стану.

Засідання 2 (жовтень)

1.

Адаптація першокласників до шкільного колективу. Ранкові зустрічі у класі.

2.

Розвиток мислення молодших школярів в умовах сьогодення.

3.

Обмін досвідом “НУШ. Перші сходинки разом з учнями ”.

4.

Методичні рекомендації щодо оцінювання результатів навчання учнів третіх і четвертих класів НУШ

Майстер-клас “Ранкові  зустрічі”

6.

Доповідь. Прийоми залучення батьків до участі в житті класу.

7.

Соціально-педагогічна підтримка дітей та батьків в умовах війни.

Засідання 3 (грудень)

1.

Доповідь«Національно-патріотичне виховання молоді під час війни: завдання та напрями».

2.

Обговорення та затвердження тематики проведення тематичних тижнів в початкових класах.

3.

Обмін досвідом з проходження та тематики вебінарів і курсів.

4.

Аналіз роботи МО початкових класів за І семестр 2023-2024 навчального року.

5.

Планування роботи на ІІ семестр 2023-2024 навчального року. Надання методичних рекомендацій щодо проведення заходів за планом роботи ліцею.

6.

Попередження травматизму. Запобігання дитячому травматизму від вибухових небезпечних предметів в період воєнного стану під час зимових канікул.

7.

Практичне заняття «Застосування сучасних платформ під час дистанційного навчання»

Засідання 4 ( лютий )

1.

Гуманізація освітнього простору в початковій школі.

2.

Доповідь. Безпека дітей в інтернеті: що треба знати батькам і вчителям.

3.

Тренінг “Педагогіка партнерства як продуктивна форма взаємодії вчителя та учнів”

4.

Обмін досвідом. «Начаємось граючись: цікавинки з використання ігор на уроках української мови».

5.

Інтерактивні форми організації навчальної діяльності молодших школярів на уроках математики.

6.

Про стан роботи з батьками в умовах дистанційного та змішаного навчання.

Засідання 5 (червень)

1.

Підбиття  підсумків роботи методичного об’єднання вчителів початкових класів за 2023-2024 навчальний рік.

2.

Звіт учителів “Мої досягнення та творчі напрацювання”

3.

Панорама ідей. Складання перспективного плану роботи  методичного об’єднання вчителів початкових класів на 2024-2025 навчальний рік

4.

Про порядок закінчення навчального року

5.

Аналіз результатів діагностичних робіт здобувачів знань 1-4 класів, їх участі у шкільних, Всеукраїнських та  Міжнародних конкурсах та інтернет-олімпіадах.