8 бер. 2023

Міжнародний жіночий день

Міжнаро́дний де́нь боротьби́ за права жінок — є міжнародною датою, яку щорічно відзначають 8 березня на згадку про культурні, політичні та соціально-економічні досягнення жінок.
4 бер. 2023

Спортивно-массовий захід «Спорт для всіх»

Щороку здобувачі освіти міста Кам'янського, збираються та приймають участь у спортивно-массовому заході «Спорт для всіх».
21 лют. 2023

День рідної мови

21 лютого представники всіх націй і народностей відзначають Міжнародний день рідної мови.
16 лют. 2023

Міський конкурс «Собори наших душ»

У Кам'янському нагородили переможців конкурсу «Собори наших душ»
15 лют. 2023

Тиждень англійської мови

В нашому закладі протягом тижня вчительками англійської мови Виктория Анатольевна Полагейкіна В.А, Yuliya Ananyina Ананьїна Ю.Ф., Яна Назаренко Назаренко Я.В., Inna Lakiza Лакіза І.С., Екатерина Шаповал Шаповалов К.І. з метою підвищення мотивації серед учнів до вивчення іноземної мови проводився тиждень англійської мови.
14 лют. 2023

День Святого Валентина

Колектив нашого ліцею вітає всіх із Днем Святого Валентина!!!!
8 лют. 2023

День безпечного інтернету

7 лютого 2023 року у світі відзначається День безпечного Інтернету – Safer Internet Day – під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».
7 лют. 2023

Участь у всеукраїнській виставці-конкурсі «Знай і люби свій край»

Бринюк Катерина, учениця 6-Б класу під керівництвом вчительки мистецтва Плоха В.В. бере участь у міському етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Знай і люби свій край»
23 січ. 2023

Міський етап Всеукраїнського конкурсу-захисту робіт Малої академії наук учнівської молоді 2023

14 січня 2023 згідно річного плану ДзГП Кам'янської міської ради на базі Наукового ліцею, Ліцею 5, Ліцею 31, Ліцею 11 відбувся міський етап Всеукраїнського конкурсу-захисту робіт учнів-членів Дніпропетровського відділення Малої академії наук.
22 січ. 2023

День Соборності України

З нагоди Дня Соборності України протягом тижня в нашому закладі з метою виховання у школярів почуття патріотизму і гордості за свою державу були проведені тематичні заходи.