22 січ. 2023
З нагоди Дня Соборності України протягом тижня в нашому закладі з метою виховання у школярів почуття патріотизму і гордості за свою державу були проведені тематичні заходи.

Представниками учнівського самоврядування та педагогів закладу було проведено інформаційну хвилинку «22 січня – День Соборності України» для учнів 3-х - 5-х класів, яка покликана була поглибити знання молоді про історію виникнення свята Соборності України та свободи, виховувати патріотичні почуття.
в 7-10 класах були проведені виховні заходи з інтерактивними елементами, де здобувачі освіти дізналися більше інформації про День Соборності України. В поетичному флешмобі «Я люблю Україну» взяли участь школярі 5-10 класів. Здобувачі освіти 5-9 класів декламували вірші про Україну, а старшокласники писали, що значить для них Україна.