11 жовт. 2022

Поповнення матеріальної бази ліцею

Наш заклад в межах домовленостей Міністерства освіти і науки України з компанією «Google» та за підтримки ООН з питань освіти, науки і культури ЮНЕСКО, отримав 3 нові сучасні хромбуки. Дякуємо за підтримку та допомогу в оснащенні вчителів новими гаджетами.
23 лют. 2022

Запрошуємо до 1 класу!

З 11 листопада 2021 року у нашому закладі розпочато зарахування дітей до перших класів на 2022-2023 навчальний рік. Обов'язкова реєстрація проводиться за посиланням: https://school.isuo.org/
21 лют. 2022

День рідної мови

Мова об’єднує націю, дозволяє відчути зв’язок поколінь і взагалі робить нас українцями. День рідної мови 21 лютого — привід вдосконалити українську для всіх, хто все життя розмовляє нею, переходить з інших мов, бореться з суржиком чи хоче просто вивчити щось нове. У нашому ліцеї (директор Наталія Шпачінська) приєдналися до святкування учні багатьох класів. Головна мета цього дня - підтримати самобутність та важливість кожної мови та її важливість для народу. Недарма кажуть, що після відмови від рідної мови нація вмирає, адже мова містить історію та культуру держави.
21 лют. 2022

Тиждень іноземних мов

Вже традиційно на початку лютого в КЗ "Ліцей № 38 імені І.О.Секретнюка" КМР (директор Н.Є.ШПАЧІНСЬКА Наталія Шпачінська ) проходив тиждень іноземних мов, що співпав з Днем св. Валентина❤. Проведення предметного тижня є складовою частиною освітнього процесу і сприяє підвищенню рівня знань учнів і розвитку в них інтересу до вивчення іноземної мови, їх творчих здібностей. Тиждень передбачав участь у ньому широкого кола учнів, включав комплекс різних за змістом і формою заходів. #Englishteacher #lyceum38 #love #positivpsychologistInnaLakiza #stvalentinesday
17 лют. 2022

Участь у лекції-конференції

17 лютого з метою виховання національної свідомості учнів шляхом залучення талановитої молоді до інформаційних процесів, популяризації науково-дослідницької діяльності у галузі журналістики та формування медіакультури, учні ліцею (директор Наталія Шпачінська) прийняли участь у лекції-конференції "Мова-ворожнечі та ЗМІ". Учень 9-Б класу, Швечиков Максим приймав активну участь у обговоренні питань ворожнечі та дискримінації національних меншин.
16 лют. 2022

День єднання

#UAразом #обєднаніУкраїною. 16 лютого відзначається День Єднання. Відповідно до указу, в цей день піднято Державний прапор України на будівлі закладу, виконано о 10:00 Державний Гімн України та проведено флешмоби за участю учасників освітнього процесу, спрямовані на єднання та підтримку України.
15 лют. 2022

"Виверження вулканів" у 3-А класі

У нашому ліцеї (директор Наталія Шпачінська) пройшов інтегрований курс "Я досліджую світ" .Природнича галузь. Проектна робота "Моделюємо
1 жовт. 2021

Перемога з футболу наша!

Вітаємо нашу футбольну команду з перемогою!
1 жовт. 2021

З Днем вчителя

Вітаємо вчителів зі святом!
27 вер. 2021

Цікаве вивчення англійської мови у закладі