21 лют. 2020

Безпека в інтернеті

Сучасні діти більшу частину вільного часу проводять в Інтернеті, де завдяки вільному доступу ознайомлюються з інформацією, яка може бути для них шкідливою, також спілкуються не лише з друзями з реального життя, а і заводять нові знайомства з людьми, які можуть бути небезпечними. На сьогоднішній день відомо, що кожна третя дитина в Україні готова зустрітися з онлайн-знайомими, двоє із трьох дітей бачили контент, який їх дуже налякав або засмутив. Часто діти не готові звернутися до дорослих за допомогою. З метою сформувати в учнів навички безпечного спілкування та безпечної поведінки в Інтернеті в 5 класі СЗШ 38 ім.І.О.Секретнюка був проведений урок на тему "#Не_ведусь: я знаю, як спілкуватись в Інтернеті" ( вчитель Бабич А.З.). Діти були ознайомлені з інформацією, щодо можливих ризиків спілкування в Інтернеті і перевірки осіб і установ, до яких можна звернутися за допомогою.
19 лист. 2019

Осінній КВК

КВК"Оксамитовий сезон" серед учнів 9-11 класів.
19 лист. 2019

Екскурсія м.Дніпро

Пізнавальна екскурсія до м.Дніпро
15 лист. 2019

Тиждень математики

З 11 по 15 листопада у нашому закладі пройшов тиждень математики. Учні із задоволенням приймали участь у вікторинах та конкурсах на відповідну тематику.
25 жовт. 2019

День визволення селища

24 та 25 жовтня 2019 року учнівський та педагогічний колективи закладу взяли участь у заходах присвячених 76 річниці визволення міста Кам'янського від нацистських загарбників. На мітингу, який відбувся 24 жовтня біля пам'ятника загиблим воїнам в с.Карнаухівка за участю міського голови Білоусова А.Л. всі присутні вшанували пам'ять загиблих воїнів, поклали квіти до братської могили .
18 жовт. 2019

Тиждень біології

З 15 по 18 жовтня 2019 року у нашому закладі було проведено тиждень біології. У зазначеному заході приймали участь учні всіх класів
11 жовт. 2019