Безпека в інтернеті

21 лют. 2020
Сучасні діти більшу частину вільного часу проводять в Інтернеті, де завдяки вільному доступу ознайомлюються з інформацією, яка може бути для них шкідливою, також спілкуються не лише з друзями з реального життя, а і заводять нові знайомства з людьми, які можуть бути небезпечними. На сьогоднішній день відомо, що кожна третя дитина в Україні готова зустрітися з онлайн-знайомими, двоє із трьох дітей бачили контент, який їх дуже налякав або засмутив. Часто діти не готові звернутися до дорослих за допомогою. З метою сформувати в учнів навички безпечного спілкування та безпечної поведінки в Інтернеті в 5 класі СЗШ 38 ім.І.О.Секретнюка був проведений урок на тему "#Не_ведусь: я знаю, як спілкуватись в Інтернеті" ( вчитель Бабич А.З.). Діти були ознайомлені з інформацією, щодо можливих ризиків спілкування в Інтернеті і перевірки осіб і установ, до яких можна звернутися за допомогою.

#Не_ведусь: я знаю, як спілкуватись в Інтернеті" ( вчитель Бабич А.З.).