18 січ. 2019

60-РІЧЧЯ З ДНЯ ЗАСНУВАННЯ ЗАКЛАДУ

14 січня виповнилося 60 років з дня заснування закладу
15 січ. 2019

Участь у міському конкурсі "Зима-чарівниця"

Наш заклад отримав диплом лауреату дитячої творчості "Зима-чарівниця - 2018"
27 груд. 2018

Новорічний ранок "Новорічна казкова пригода" для учнів 1-4 кл

27 січня 2018 року на базі будинку культури у сел.Карнаухівка пройшов новорічний ранок "Новорічна казкова пригода" для учнів 1-4 кл
23 груд. 2018

Акція "Діти-дітям"

20 груд. 2018

Виставка поробок "Зима-чарівниця"

Виставка поробок "Зима-чарівниця" серед учнів 1-4 класів
29 лист. 2018

Ліцензія

Наш заклад отримав ліцензію на освітню діяльність у сфері загальної середньої освіти (початкова, базова, середня, профільна середня освіта).
29 лист. 2018

"Веселі старти"

Учні нашого 4-А класу прийняли участь у ІІ етапі спортивно-масового заходу "Спорт для всіх - здоров"я нації" серед учнів 3-4 класів та зайняли ІІ місце.
9 лист. 2018

День української писемності

Сьогодні в нашому закладі святкували день української писемності гарними українськими віршами, піснями і танцями.
26 жовт. 2018

Візит мандрівника

Сьогодні у нашому закладі відбулася зустріч відомого професійного мандрівника Сергія Гордієнко з учнями, який завітав до нас з великою кількістю захоплюючих історій
25 жовт. 2018

Наша срібна медаль

Вітаємо нашу школу КЗ «СЗШ№38 ім.І.О.Секртенюка» Кам'янської міської ради Дніпропетровської області у прийманні участі та отриманні відзнаки в Десятій міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті» та Восьмої міжнародної виставки освіти за кордоном «World Edu» у номінації «Міжнародна співпраця як фактор сучасного розвитку закладу освіти в умовах глобалізації та інтернаціоналізації освіти». Роботу, яку представила вчитель англійської мови ПОЛАГЕЙКІНА ВІКТОРІЯ АНАТОЛІЇВНА «Методи міжнародної співпраці для покращення вивчення англійської мови» в даній номінації було відзначено дипломом та срібною медаллю.