17 лют. 2019

Заходи до Дня вшанування учасників бойових дій

В народну пам'ять глибоко врізалася афганська війна.15 лютого 2019р в КЗ"СЗШ 38 ім.І.О.Секретнюка" пройшли заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
17 лют. 2019

Нагородження лауреатів та учасників

15 лютого 2019 року в КЗ "СЗШ 38 ім.І.О.Секретнюка" відбулося нагородження лауреатів/учасників Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу "Колосок осінній-2018" та Міжнародного конкурсу з інформатики "БЕБРАС-2018".Вітаємо переможців та учасників конкурсів!
15 лют. 2019

Благодійна акція-заклик

Учні 10 класу КЗ «СЗШ№38 ім.І.О.Секретнюка» провели благодійну акцію-заклик на уроці англійської мови ( вчитель Полагейкіна В.А.). Учні обговорили основні аспекти спостережень і досліджень у пізнанні форм нашої планети; дослідили , яка небезпека чекає Землю,якщо людство не припинить забруднювати природу та зобразили заклики щодо збереження нашої рідної планети. За допомогою таких малюнків та закликів учні 10 класу прищеплюють любов до рідної планети, викликають бажання зберегти нашу Землю придатною для життя майбутніх поколінь.
14 лют. 2019

День Святого Валентина

День св. Валентина в КЗ "Середня загальноосвітня школа №38 ім. І. О. Секретнюка" 4-А клас. Щоб доросла людина відчувала себе щасливою, її треба змалечку навчити не тільки радіти дрібничкам, а й створювати свято - маленьке і велике, з певної нагоди чи без, з власної ініціативи і колективно. Адже з таких дрібничок, радісних емоцій, передчуття приємного і складається життя кожного!
8 лют. 2019

Вечір зустрічі з випускниками 2009

8 лютого 2019року в КЗ"Середня загальноосвітня школа 38 ім.І.О.Секретнюка"відбувся вечір зустрічі з випускниками 2009року.
6 лют. 2019

До дня безпечного інтернету

Учні КЗ"Середня загальноосвітня школа 38 ім.І.О.Секретнюка" приєдналися до участі у Всеукраїнській акції "#STOP_SEXтинг" до Дня безпечного Інтернету.У межах акції був проведений урок "Інтимне селфі в Інтернеті-жарт чи небезпечний ризик".
5 лют. 2019

НУШ

Тільки разом до навчання через гру. Учні 1-Б класу КЗ"Середня загальноосвітня школа 38 ім.І.О.Секретнюка" залюбки використовують на своїх цікавих уроках та веселих перервах різноманітність Лего в освітньому просторі школи.
31 січ. 2019

Педрада

31 січня 2019 року в КЗ "Середня загальноосвітня школа 38 ім.І.О.Секретнюка"проведено засідання педагогічної ради "Протидія булінгу та гендерна рівність".Як протидіяти цькуванню в школі?Як створити комфортне освітнє середовище та навчити дітей толерантності? Ці та багато інших питань обговорювали вчителі нашого закладу
30 січ. 2019

Результати олімпіади

28.01.2019 КЗ «СЗШ 38 ім.І.О.Секретнюка» вітав переможців міських олімпіад-Горобей Поліну, ученицю 6 А класу , яка посіла 3 -е місце з математики (вчитель Уварова В.В.)та Ткаченка Дмитра ,учня 11 класу,який зайняв 3-е місце з англійськоі мови ( вчитель Полагейкіна В.А.).
22 січ. 2019

ЗАХОДИ ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

22 СІЧНЯ 2018 РОКУ В ШКОЛІ ВІДБУЛИСЯ ТРАДИЦІЙНІ ЗАХОДИ ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ