28 бер. 2019

Олімпіада з англійської мови

Учні КЗ «СЗШ38 ім.І.О.Секретнюка» активно йдуть в ногу з новітніми технологіями та активно приймають участь у безкоштовній олімпіаді з англійської мови під керівництвом вчителя англ.мови Полагейкіна В.А. , від сайту naurok.com.ua , де показують блискучі результати своїх знань. Дякуємо за таку можливість занурення в англомовну атмосферу та перевірку вивченого матеріалу.
27 бер. 2019

Урок плавання

Спорт-здоров'я! Спорт-наш друг! Спорт-це гра і радість, й рух! 21березня 2019року учні 3-4 класів КЗ "СЗШ 38 ім.І.О.Секретнюка" відвідали басейн МіКомп. Дякуємо тренерам за чудове заняття!
25 бер. 2019

Педрада

25 березня 2019року в КЗ"СЗШ 38 ім.І.О.Секретнюка" (директор Шпачінська Н.Є.) відбулося засідання педагогічної ради "Інноваційний підхід до організації навчально-виховного процесу".Обрана тема спирається на досвід реалізації інноваційних програм, які впроваджувались в Україні протягом останнього часу.У процесі розгляду зазначеної теми у контексті глобальних змін - підготовка знаннєвого учня, для якого знання - основа прийняття рішень і формування самодостатньої та демократичної людини.

Виховний захід

21 березня 2019 року у нашому закладі проведено виховний захід "Птахи - наші друзі" за участі групи учнів 7-А класу для учнів 3-А класу

Урок плавання

"Козацький гарт"

Команда КЗ "СЗШ 38 ім.І.О.Секретнюка" (директор Шпачінська Н.Є.) виборола 3 місце у міському фінальному етапі фізкультурно-патріотичного фестивалю "Козацький гарт" .Вітаємо збірну команду школи!!
20 бер. 2019

Участь у міському конкурсі

Наш заклад приймав участь у міському конкурсі "День зустрічі птахів"

До дня вшанування Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2019 року в КЗ "СЗШ 38 ім.І.О.Секретнюка" відбулася зустріч з громадською організацією "Патріот-2015" з нагоди відзначення 5 річниці Дня вшанування Героїв Небесної Сотні. Урок патріотизму зачепив кожне сердце присутнього . На згадку про сьогоднішню зустріч учнівським та педагогічним колективами були зібрані харчові продукти, засоби особистої гігієни , дитячі малюнки і передані нашим воїнам на передову. Щиро дякуємо ГО "Патріот - 2015" за зустріч!!
20 лют. 2019

Участь у конкурсі "Юних літераторів"

19 лютого 2019 року в КЗ "СЗШ 38 ім.І.О.Секретнюка" відбулося нагородження учениці 9-А класу Шапи Софії яка виборола 3 місце в конкурсі юних літераторів, художників, композиторів "Собори наших душ", присвяченому 205 річниці з дня народження Т.Г.Шевченка (номінація "Образотворче мистецтво",середня вікова група) та вчителя ОТМ Плоху Вікторія Володимирівну за підготовку призера конкурсу.Вітаємо !!!!
20 лют. 2019

1 місце "Стрілецьке багатоборство"

19 лютого 2019р в КЗ"СЗШ 38 ім.І.О.Секретнюка" вітали збірну команду школи ( Шпачінська Анастасія 9-А клас, Ковальчук Олександр 9-А клас, Морозенко Владислав 9-Б клас, Малина Євген 11клас, Кабанов Владислав 11клас, керівник Савранець О.М.) яка виборола 1 місце у змаганнях серед шкіл міста та Шпачінська Анастасію ученицю 9-А класу за 1місце при проведенні шкільних змагань "Стрілецьке багатоборство" з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виводу військ з Республіки Афганістан.