2 вер. 2019

Свято останнього дзвоника

Швидко промайнуло тепле літо і нас стрічає рідна школа
10 трав. 2019

Участь наших педагогів у міжнародному симпозіумі

Вчитель КЗ «СЗШ 38 ім.І.О.Секретнюка» Полагейкіна В.А. прийняла участь у міжнародному симпозіумі під назвою «International symposium “Intercultural Communication in Educational Situations Knowledge - Methods - Skills” the online session, Romania. Взаємна співпраця вчителя Полагейкіна В.А. та директора школи КЗ «СЗШ 38 ім.І.О.Секретнюка» Шпачінська Н.Є. на міжнародному симпозіумі з Румунією була відзначена сертифікатами міжнародного рівня.
10 трав. 2019

Всеукраїнський конкурс "Гринвіч"

Учні КЗ"СЗШ 38 ім.І.О.Секретнюка " під керівництвом вчителя англійської мови прийняли участь у всеукраїнському конкурсі з англ.мови «Гринвіч». Учні продемонстрували свої знання англійської мови, свої творчі таланти, переможців було відзначено золотим, срібним та бронзовим дипломами та приємними подарунками, інших учасників відзначено сертифікатом учасника та подарунок - наліпки «Гринвіч».
21 квіт. 2019

Великдень на німецькій мові

Frohe Ostern! Зі святом Великодня! Під таким гаслом 18.04.2019 відбувся урок німецької мови в учнів 5 класів КЗ "СЗШ 38 ім. І.О. Секретнюка (директор Шпачінська Н. Є.). Під час уроку діти ознайомились з історією свята, його символами і сенсом свята Великодня: святом надії і сподівань та беззаперечної перемоги добра, святом життя та любові. Учні продемонстрували та поглибили свої знання з німецької мови та виготовили Великодні листівки.
19 квіт. 2019

Спорт для всіх - здоров'я нації

19.04.2019 року на базі КЗ "СЗШ №38 ім. І.О. Секретнюка" був проведений спортивно-масовий захід "Спорт для всіх-здоров'я нації" для 1-2, 3-4 класів. Під час заходу діти мали змогу проявити свою спритність, кмітливість, винахідливість, а також провести цікаво та весело час!
18 квіт. 2019

Фестиваль англійської мови

18 квітня 2019 року учні КЗ"СЗШ 38 ім.І.О.Секретнюка " Шпачінська А., Шапа С., Ковальчук О., Бурхович М., Гончарова К., Грищенко А., Семесько І., Шайдець Є. під керівництвом вчителя англійської мови Полагейкіна В.А. приймали участь у фестивалі англійської мови “Love rules the world” на базі гімназії 39. Учні продемонстрували свої знання англійської мови, свої творчі таланти, які були відзначені дипломом департаменту з гуманітарних питаних Кам’янської міської ради та отримали безліч позитивних вражень від виступів інших учасників англійського фестивалю.
15 квіт. 2019

Участь у всеукраїнському конкурсі "Геліантус"

15квітня 2019 року у КЗ"СЗШ 38 ім.І.О.Секретнюка "вітали учасників та переможців Всеукраїнського конкурсу "Геліантус" з біології та природознавства, Всеукраїнського конкурсу "ТГШ 205: Таємниця генія Шевченка" від освітнього проекту "На Урок" та Всеукраїнського конкурсу " Садок вишневий коло хати" від "Всеосвіти", спрямованого на поглиблення знань про життя і творчість Т.Г.Шевченка серед школярів та привернути увагу до його неординарної особистості.
15 квіт. 2019

Урок-лекція "Правила безпеки та поведінки на залізничному транспорті"

15 квітня 2019 року у нашому закладі був проведений урок-лекція на тему: "Правила безпеки та поведінки на залізничному транспорті". Залізничний транспорт - це зручний вид транспорту, котрим щоденно користуються мільйони людей. Залізниця дає нам можливість ще сьогодні ввечері бути вдома, а зранку поринути у неймовірні пригоди, зустрітися з друзями та рідними, та розпочати захоплюючі мандри чи пригоди. Але залізниця - це не тільки позитивні враження. Залізниця є зоною підвищеної небезпеки...
4 квіт. 2019