21 січ. 2023

Всесвітній День обіймів

Сьогодні, 21 січня у всьому світі відзначають Міжнародний день обіймів. В нашому закладі під керівництвом педагогів-організаторів та учасників членів учнівського самоврядування було запропоновано нашим наймолодшим школярам взяти участь у флешмобі до Дня Обіймів.
20 січ. 2023

Участь у відкритому міському фестивалі з робототехніки «Robo4You-2023»

Онлайн-фестиваль з робототехніки «Robo4You-2023» проводиться з метою популяризації сучасного напрямку робототехніки для розвитку особистісних компетенцій підростаючого покоління, залучення дітей до науково-технічної творчості, створення відкритого майданчика креативних ідей.
19 січ. 2023

Благодійна акція «Допоможи солдату – захисти Україну»

В нашому закладі пройшла ще одна Благодійна акція «Допоможи солдату – захисти Україну»
16 січ. 2023

16 січня – День пам’яті Кіборгів. В

Сьогодні не залишилось байдужих людей до долі України, а слова «патріот», «герой», «незалежність» набули для нас особливого значення Прикладом героїзму і національної мужності стала оборона Донецького аеропорту, яка тривала 242 дні.
9 січ. 2023

Тиждень етики

У нашому ліцеї з 9 по 13 січня проходив тиждень тиждень морально-етичного виховання, мета якого формування основ етичної культури дітей та учнівської молоді, виховання їх духовних цінностей та художнього смаку.
5 груд. 2022

"Світ без насильства очима дітей"

в Рамках кампанії "16 днів проти насилля" здобувачі освіти взяли участь у міському конкурсі малюнків "Світ без насильства очима дітей".
3 груд. 2022

Україна відзначає 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди

3 грудня виповнюється 300 років від дня народження Григорія Сковороди - видатного українського філософа, просвітителя-гуманіста, поета, музиканта, педагога. В нашому закладі протягом тижня були проведені заходи щодо відзначення 300-річчя від народження Григорія Сковороди.
2 груд. 2022

"Можливості обмежені - здібності безмежні."

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає день людей з інвалідністю. Разом з нами живуть люди, фізичні можливості яких обмежені, але їх здібрості безмежні.
2 груд. 2022

«Квітковий рай у кожному зосвітньому закладі України».

Цього року ліцей прийняв участь у міжнародній акції від благодійної організації "Flowers4School ". Благодійною організацією було запропоновано взяти участь у проєкті, спрямованому на озелененні закладів освіти України від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України.
2 груд. 2022

Всеукраїнська кампація "16 днів проти насилля"

В рамках всекурааїнської акції "16 днів проти насилля" в закладі було проведно заходи проти насилля та булінгу.