4 трав. 2023

Добрі справи "Сокіл" ("Джура")

Сьогодні наші юні "Козаки" ( "Сокіл" ("Джура")) відвідали притулок для тварин та передали смаколики для наших чотирилапих друзів.
28 квіт. 2023

Участь в обласному конкурсі з астрономії в рамках Віртуальної аерокосмічної школи.

Вітаємо переможців конкурсу з астрономії.
26 квіт. 2023

«День вшанування памʼяті ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС».

26 квітня – є днем пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
21 квіт. 2023

Зустріч з письменницею

Онлайн-зустріч «Слов'янські духи», з українською письменницею , науковим діячем та етнографом Оленою Лань,
12 квіт. 2023

Зустріч з майбутніми першокласниками

Сьогодні наш ліцей гостинно відчинив свої двері майбутнім першокласникам.
28 бер. 2023

Засідання педагогічної ради

Чергове засідання педагогічної ради.
27 бер. 2023

Атестація педагогічних працівників

27 березня в нашому закладі відбулося чергове засідання атестаційної комісії.
17 бер. 2023

Навчальний курс «Викладання та навчання у важкі часи». у місті Кракові (Польща)

14 -17 березня у Кракові за підтримки British Council Ukraine British Council Ukraine Британської Ради та Міністерства освіти і науки України розпочався курс «Викладання та навчання у важкі часи».
10 бер. 2023

День Державного Гімну

Сьогодні, 10 березня, в Україні відзначається День Державного Гімну. В нашому закладі проводяться інформаційні хвилини, інтерактивні дайджести Державний Гімн став символом боротьби українського народу за незалежність. Наразі, Державний Гімн України лунає в усіх куточках світу на знак підтримки й поваги до мужності та незламності українського народу.
9 бер. 2023

День народження Тараса Григоровича Шевченка

Щороку 9 березня українці у всьому світі відзначають День народження Тараса Григоровича Шевченка – великого Кобзаря, видатного українського поета та художника.