Міський етап Всеукраїнського конкурсу-захисту робіт Малої академії наук учнівської молоді 2023

23 січ. 2023
14 січня 2023 згідно річного плану ДзГП Кам'янської міської ради на базі Наукового ліцею, Ліцею 5, Ліцею 31, Ліцею 11 відбувся міський етап Всеукраїнського конкурсу-захисту робіт учнів-членів Дніпропетровського відділення Малої академії наук.

Цьогоріч на міський етап було подано 184 роботи.
☑️Роботи було представлено у 29 наукових секціях.
☑️Найбільше учнівських проєктів було презентовано у секції: англійська мова ( 16), екологія ( 16), інформаційні технології ( 16), технічні науки (15), математика ( 13), відділення історії (18), українська мова, література, літературна творчість, мистецтвознавство, фольклористика ( 25).
Вперше було презентовано роботи у секції кримськотатарська гуманітаристика. З кожним роком зростає зацікавленість у підготовці робіт з педагогіки та соціології ( 15 під час цьогорічного конкурсу).
☑️Кількість призових місць за протоколами членів журі склала 135.