Міжнародний жіночий день

8 бер. 2023
Міжнаро́дний де́нь боротьби́ за права жінок — є міжнародною датою, яку щорічно відзначають 8 березня на згадку про культурні, політичні та соціально-економічні досягнення жінок.

7 березня на базі нашого закладу відбувся святковий онлайн концерт за участю здобувачів освіти Учнівського самоврядування.
Для усього жіночого колективу Учнівське самоврядування підготували безліч гумористичних, ліричних, вокальних та хореографічних номерів. Здобувачі освіти, не оминули увагою та привітали і старше покоління вчительок, які вже відправилися на заслужений відпочинок, але все ж залишаються такими бажаними гостями у стінах закладу. Загалом свято видалося дуже душевним і теплим.

8 березня - це день жінок, мам, бабусь, дівчат! Хочемо побажати вам, любі жінки, бути прекрасними, квітучими та люблячими не лише у цей день, а й протягом усього року: на роботі, вдома, у транспорті чи на прогулянці – будьте завжди усміхненими та щасливими. А інколи можете собі дозволити і повередувати, адже ви жінки.
Перемоги всім нам!!!
Зі святом!!!