13 листопада – Всесвітній день доброти.

13 лист. 2022
Здобувачі освіти нашого закладу долучились до добрих справ. Від щирого серця кожен дарував доброту. Наші школярі мали можливість підсумувати, які добрі справи вони зробили, кому допомогли, сказали добрі слова рідним, друзям, педагогам ,підтримали тих, кому це потрібно.

13 листопада – Всесвітній день доброти.
Здобувачі освіти  нашого закладу долучились до добрих справ.
В нашому закладі, класними керівниками,  було проведено безліч заходів, а саме: міні-вікторини, засідання круглих столів, квести, виховні години, години спілкування, віртуальні подорожі в країну добра.
Практичним психологом Лакізою І.С. (Inna Lakiza) для 5-х класів було проведено захід під назвою «Доброта творить дива!»
Представницею учнівського самоврядування Лисиченко І.(Інеса Лисиченко), учениця 10А класу, завдяки співпраці з педагогами-організаторами, для 2-х класів було проведено виховний захід під назвою: «Твори добро», акції, виставки і тд.
Метою  заходів було формування уявлення дітей про добро, розкрити моральний зміст доброти, вчити здобувачів освіти  оцінювати вчинки людей на основі життєвих ситуацій, вміння робити добро; розвивати творчі здібності школярів, прагнення до самовдосконалення; виховувати у дітей чуйне ставлення до людей і всього навколишнього світу; віру у силу добра, бажання творити добро, бути милосердними, співчутливими.
Кожна людина може і повинна в собі зрощувати добро. Якщо хочеш щирих стосунків, то пам’ятай ,що добро починається з тебе!!!
ПОСПІШАЙ ТВОРИТИ ДОБРО!!!