18 лист. 2022
18 листопада в нашому закладі було проведено єдиний урок присвячений тижню безпеки дорожнього руху, метою якого було залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях селища, міста, заміських дорогах, у транспорті.

18 листопада в нашому закладі  було проведено єдиний урок присвячений тижню безпеки дорожнього руху, метою якого було залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях селища, міста, заміських дорогах, у транспорті.
    У рамках тижня були проведені різноманітні тематичні, інформаційні заходи:
- виховні заходи: «Безпечна дорога до школи», «Дітям про безпеку на дорозі. Що нам говорить світлофор», «Правила дорожнього руху, дорожні знаки», "Знай та виконуй правила дорожнього руху»,  «Правила безпеки знаю і біді запобігаю», «Ми маленькі пішоходи» , "Безпека на дорозі залежить від кожного", «Безпека понад усе», «Безпека на дорозі – безпека життя», «Безпека на дорозі- безпека життя»
- перегляд мультфільму «Абетка безпеки на дорозі»
- квест «Від рідного порога – безпечна дорога»
- вікторини «Я - учасник дорожнього руху» , «Безпека на дорозі»
- гра «Дорожні знаки-наші друзі»
- класні години « Безпека на дорозі залежить від кожного»
- бесіди з елементами гри «Правила дорожнього руху знай – життя та здоров’я зберігай!»
      Проведені заходи були цікавими, змістовними і сприяли повторенню, вивченню та закріпленню знань правил дорожнього руху. Метою проведених заходів є розширення знань дітей про безпечну поведінку на дорогах, розвиток вмінь і навичок свідомо дотримуватися правил дорожнього руху, виховання поваги до встановлених правил і бажання їх знати та виконувати.
Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя.