День української писемності і мови.

9 лист. 2022
До дня української писемності та мови, вчителями нашого ліцею та представниками учнівського самоврядування, були проведені виховні години «Мова – серце нашого народу», вікторини «Знавці української мови», засідання круглих столів «Мова єднає серця», літературні дебати, мовні квести, вебквести «Мова-душа народу», книжкові виставки, виставки малюнків, здобувачі освіти нашого ліцею активно долучилися до міського флешмобу та активно брали участь у записі улюблених україномовних віршів, провели конкурс по інсценуванню гуморесок, серед учнів 2-х класів був проведений «Конкурс на найкращий каліграфічний лист», вчителями української мови був проведений мінімарафон: «Українською, будь ласка», влаштовували перегляди відеофрагментів « З витоків української писемності», вікторини, мовні та творчі завдання, здобувачі освіти нашого ліцею, під керівництвом вчителів української мови приєдналися до Всеукраїнського Радіодиктанту національної єдності.

Народ, держава, мова – це поняття не роздільні. Без мови немає народу, і навпаки, без народу не існує мови. Для нас рідна мова – це не тільки дорога спадщина, яка об'єднує в собі народну мудрість, вироблену десятками й сотнями поколінь. Це наша гордість, бо все, що створено нею, увійшло в скарбницю загальнолюдської культури.
В сучасних реаліях та умовах, які склалися в нашій країні, українська мова набула особливої ваги – вона стала символом миру і єднання нації. Досвід людства упродовж тисячоліть переконливо доводить, що мова об’єднує народи в нації і зміцнює державу. В нашому закладі  До дня української писемності та мови, вчителями нашого ліцею та представниками учнівського самоврядування, були проведені виховні години «Мова – серце нашого народу», вікторини «Знавці української мови»,  засідання круглих столів «Мова єднає серця», літературні дебати, мовні квести, вебквести «Мова-душа народу», книжкові виставки, виставки малюнків, здобувачі освіти нашого ліцею активно долучилися до міського флешмобу та активно брали участь у записі улюблених україномовних віршів, провели конкурс по інсценуванню гуморесок, серед учнів 2-х класів був проведений «Конкурс на найкращий каліграфічний лист», вчителями української мови був проведений мінімарафон: «Українською, будь ласка», влаштовували перегляди відеофрагментів
 « З витоків української писемності», вікторини, мовні та творчі завдання, здобувачі освіти нашого ліцею, під керівництвом вчителів української мови  приєдналися до Всеукраїнського  Радіодиктанту національної єдності.
Великий український вчений, мовознавець Іван Огієнко сказав: «Мова – душа кожної національності, її святощі, її найцінніший скарб». Любіть, поважайте та вдосконалюйте нашу мову, адже мова, як і Україна, — у нашому серці, і починається вона з кожного з нас.