Тиждень математики

30 лист. 2022
З 21 по 25 листопада в закладі було проведено "Тиждень математики", під час якого діти створювали малюнки на координатній площині, розповідали вірші про математику, проходили онлайн квести та розгадували кросворди.

Предметний тиждень - одна з масових форм позакласної роботи, яка сприяє поліпшенню якості знань учнів з математики, забезпечує різносторонній розвиток особистості, демонструє зв’язок з іншими науками, викликає інтерес до вивчення предмета, виховує в учнів колективізм, відповідальність за виконану справу; сприяє створенню атмосфери взаємоповаги між учнями та вчителями.
В нашому закладі пройшов предметний тиждень з математики.
Вчительки математики підійшли професіонально та креативно до проведення онлайн предметного тижня.
Мета проведення предметного тижня: підвищення інтересу школярів до математики, формувати пізнавальний інтерес учнів до вивчення математики; розкрити красу математичних понять; поглибити здобуті на уроках знання, показати способи їх використання на практиці.