Наш музей

Музей є джерелом інформації з історії та  осередком освіти і виховання молодого покоління на славних традиціях минулого, популяризатором духовних цінностей і надбань усіх поколінь учнів та вчителів навчального закладу. Залучає учнів до пошукової роботи, до вивчення історії навчального закладу, проведення культурно-освітньої роботи серед молоді, підтримування контактів з учителями, що перебувають на заслуженому відпочинку, сприяє підвищенню рівня національної свідомості, моральності дітей.

Надзвичайно цікавим  експонатом – є ключ від школи розміром 60см., який було  символічно вручено будівельниками школи 1 вересня 1972року.

Матеріали музею використовуються у навчально-виховній і науково- дослідницькій роботі.

Засновано музей у 2004 році у кімнаті площею 60 кв. м.. Фонд музею налічує більше 300 експонатів.

Сьогодні експозиція музею складається з таких розділів:

• Від розу до розуму
  • У джерел заснування
  • Етнографічний куточок
  • Становлення селища
  • Карнаухівський плацдарм
  • пам’ять народна
  • слава бойова-слава трудова
  • від серця до серця
  • спалахи дитячої творчості
  • нащадки козацького роду

В процесі роботи зі збору цікавих історичних матеріалів, яка продовжується, відкриваються нові факти та нові імена.

На базі музею проводяться відкриті навчальні заходи з історії рідного краю, з історії розвитку освіти. Музей історії школи допомагає навчанню та вихованню молодого покоління, вчить толерантності та поваги до минулого, розумінню значення освіти в житті кожної людини.