Історія ліцею

1  вересня  1972року  на  святі  Першого  дзвоника,  який  вже  проводився  на  парадному  вході  нової  школи,  будівельники  вручили  символічний  ключ  від  школи  її  директору  Секретнюку  Івану  Омеляновичу – Почесному  жителю  міста  Дніпродзержинська  та  селища  Карнаухівки.

Школа – триповерхова,  світла,  простора,  з  великими  класними  кімнатами,  зі  спортивним  залом,  з    територією  понад 3,6 га.,  власною  котельнею.  Директор  Іван  Омелянович  попіклувався  про  будівництво  теплиці,  що  опалювалась  і  мала  окрему  класну  кімнату  для  уроків  біології.

З  1974  по  1987 роки  директором  школи  був  Гаріч  Іван  Антонович,  який  продовжив  удосконалювати  й  розбудовувати  школу.  Під  керівництвом  Івана  Антоновича  посилилась  роль  патріотичного  виховання  молоді.  Також  було  відкрито  кабінет  англійської  мови,  обладнаний  мікрофонами,  навушниками  до  кожного  столу,  програвачами.

Наступним  директором  школи  була  Цвєткова  Марія   Іванівна.  Найсучасніший  комп'ютерний  клас  по  всьому  місту  був  створений  саме за керування Марією  Іванівною  в  1992р.  Діяв  також  учительський  хор,  який  став  лауреатом  обласного  конкурсу  художньої  самодіяльності  працівників  освіти.  Було  створено  світлицю  з  народознавства.

Наступною  посаду  директора  СШ№38  обіймала  Демиденко  Лідія  Федорівна. Лідія  Федорівна  приділяла  увагу  розвитку  спорту  в  школі  та  значенню  історичної  пам'яті  в  освітньому  процесі.  З  цією  метою  в  школі  спочатку  було  відкрито  музейну  кімнату,   якій  з  2004р.  надали  статус  музею.

У  2007р.  новим  директором  було  призначено  Козлова  Віктора  Миколайовича,  який  пропрацював  у  школі  один  рік,  але  залишив  за  собою  приємні  й  незабутні  враження  співпраці  з  учнями  та  вчителями.

З  2008  по  2013  роки  директором  школи  був  Мішук  Вадим  Михайлович.  Він  займався  проблемою  переобладнання  та  ремонтування  школи.  В  2009р.  було  повністю  завершено  ремонт  шкільного  опалення,  відкрито  нову  сучасну модульну  котельню.  Повністю  змінився  зовнішній  вигляд  вестибюлю,  який  був  незмінним  з  моменту  відкриття  школи.  Саме  в  цей  час,  а  саме  в  2011році,  школі  було  присвоєно  ім'я  Секретнюка  Івана  Омеляновича.

Зараз  директором  школи  є  Шпачінська  Наталія  Євгенівна,  яка  вправно  та  вміло  керує  нашим закладом.

В  2022 році заклад отримав статус "Ліцей",  а також в жовтні цього ж року змінилася назва вулиці, на якій розташований ліцей з Пушкіна на вулицю  Батальйона імені Шейха Мансура, який з 2014 року по теперішній час допомагає боронити нашу державу від ворога.