12 груд. 2014

Виховний захід "Безпечний інтернет"

Наше життя вирує все швидше та швидше. Інтернет уже зараз став невід’ємною його частиною. Цілком ймовірно, що у найближчому майбутньому Всесвітня мережа повністю замінить усі інші засоби зв’язку. Та давайте зупинимось на мить і замислимось, чи дійсно ми хочемо провести усе життя у віртуальному світі? Бачити аватарки – замість живих облич, смайлики – замість живих посмішок. В решті решт як та на що втрачати власний час - це вільний вибір кожного. Але пам’ятайте, що Інтернет - це лише інструмент, яким Ви користуєтесь, щоб отримати відповіді на свої питання, підготувати реферати та доповіді, спілкуєтесь, якщо між вами величезні відстані. Вчиться користуватись Інтернетом із розумом.
8 груд. 2014

Тиждень права

ІНФОРМАЦІЯ про проведення заходів до тижня права КЗ «Середня загальноосвітня школа №38 ім.Секретнюка І.О.»
5 груд. 2014

Змагання присвячені Дню Збройних сил України.

5 грудня 2014р в школі пройшли військово-спортивні змагання присвячені Дню Збройних сил України. В змаганнях приймали участь команди 8-11 кл
17 жовт. 2014

Виставка "Осіннє диво"

17 жовтня 2014 р. в нашому закладі пройшла виставка осінніх вінків під керівництвом вчителя образотворчого мистецтва - Плохої Вікторії Володимирівни, "Осіннє диво", де виставили свої роботи члени гуртка "Творю руками прекрасне"
3 жовт. 2014

Виставка "Літні канікули"

03 жовтня 2014 р. в нашому закладі пройшла виставка морських фоторамок, вчителя образотворчого мистецтва - Плохої Вікторії Володимирівни, "Літні канікули", де виставили свої роботи члени гуртка "Творю руками прекрасне"
3 жовт. 2014

День учителя

03 жовтня, до Дня вчителя, колектив нашого закладу відвідав козацький хутір Галушківка
12 вер. 2014

Відкриття спартакіади

До відкриття спартакіади, яке пройшло 12 вересня 2014 року ,готувалися учні 5-11 кл. Професійно підготовлений сценарій заходу, на якому був показаний спортивний танок, показові виступи, піднято Олімпійський прапор кращими спортсменами школи : Павленко М, Кізіловою А., Іщенко І., Дишко М., та запалено Олімпійський вогонь учнем 7б класу Кабановим Владиславом.
2 вер. 2014

Очікуваний річний план закупівель

1 вер. 2014

Свято Першого Дзвоника!