Міський семінар-практикум керівників музеїв загальноосвітніх та позашкільних закладів м.Дніпродзержинська

15 груд. 2011
14 грудня був проведен міський семінар-практикум керівників музеїв загальноосвітніх та позашкільних закладів м.Дніпродзержинська

ЗАТВЕРДЖУЮ
Начальник управління
освіти і  науки міської ради   М.Баштаненко

ПЛАН

проведення міського семінару-практикумукерівників музеїв загальноосвітніх та позашкільних закладів м.Дніпродзержинська
Тема:
   «Формування    патріотичних    цінностей    підростаючого    покоління    через усвідомлення героїчних сторінок своєї історії»
Дата проведення: 14.12.2011р.
Місце проведення: комунальний заклад «СЗШ №38 імені І.О.Секретнюка м.Дніпродзержинська»
Юридична адреса: 51990 Дніпродзержинськ, Карнаухівка, вул.Пушкіна,14б
тел.7-91-65

Початок роботи: 8.45

ПОРЯДОК РОБОТИ

8.45 - 9.00    Збір учасників семінару та їх реєстрація.
Долина Л.М., спеціаліст ІМС управління освіти і науки міської ради

9.00 -9.15    Відкриття семінару. Ознайомлення з планом роботи.
Долина Л.М., спеціаліст ІМС управління освіти і науки міської ради

9,15-9.30   Візитна картка комунального закладу «Середня загальноосвітня школа №38ім.І.О.Секретнюка м.Дніпродзержинська».
Мішук В.М., директор СЗШ №38 ім.І.О.Секретнюка

9.30-9.45      «Формування   патріотичних   цінностей   підростаючого   покоління   черезусвідомлення героїчних сторінок своєї історії».
Хамурда Н.В., заступник директора з навчально-виховної роботи

9.45-10.15 Оглядова екскурсія історико-етнографічного музею комунального закладу «Середня      загальноосвітня      школа      №38      імені      Секретнюка      І.О.      міста Дніпродзержинська».
Пацюк С.О., учитель історії, керівник шкільного музею, спеціаліст першої категорії
10.15-11.00 Презентація робіт переможців міського етапу обласного конкурсу музеї
в бойової і трудової слави, присвяченого 25 річчю заснування Організації ветеранів України.
Долина Л.М., спеціаліст ІМС управління освіти і науки міської ради

11.00 - 12.00 Відкритте засідання Ради історико-етнографічного музею школи за темою«Розвиток освіти с.Карнаухівка у XX ст.».
Пацюк С.О., спеціаліст першої категорії, учитель історії,керів-ник шкільного музею

12.00 - 12.30 Презентація сумісної роботи Ради шкільного музею та учнівських пошукових загонів старшокласників в рамках Всеукраїнської експедиції «Моя Батьківщина - Україна».
Поломана Н.В., спеціаліст першої категорії, учитель української мови та літератури

12.30 - 13.00 Підведення підсумків. Надання методичних рекомендацій.
Долина Л.М.,спеціаліст ІМС управління освіти і науки міської ради