Педагогічна рада

30 жовт. 2017
30 жовтня 2017р пройшло засідання педагогічної ради "Багатовекторність Концепції національно-патріотичного виховання учнівської молоді, як фактор розвитку національної самосвідомості, громадянської активності, правових цінностей зростаючого покоління"

На сучасному етапі розвитку України виникає нагальна необхідність переосмислення зробленого і здійснення системних заходів, спрямованих на посилення патріотичного виховання дітей та молоді – формування нового українця, що діє на основі національних та європейських цінностей.

Про багатовекторність Концепції національно-патріотичного виховання учнівської молоді як фактору розвитку національної самосвідомості, громадянської активності, правових цінностей зростаючого покоління йшлося на засіданні педради школи 30.10.2017.

Педагоги проаналізували роботу, що проведено у відповідності до напрямків, визначених Концепцією, поділилися досвідом, визначили нові завдання щодо виховання в гімназистів національної самосвідомості, любові до рідного краю, України.

Педраду було проведено з елементами інтерактивних методик та закінчено вправою «Я люблю своє місто(селище)», під час якої  кожний мав можливість відкрити усім ту Карнаухівку та м.Кам’янське, яке не можна не любити. Тож будемо впевненими у майбутньому України, бо його виховують учителі-справжні патріоти