Новини
Новини: 365
19 січ. 2024
Тренінг з мінної безпеки від ГО "Асоціація саперів України"
![](/uploads/org1739/news_1705904339__thumb.jpg)
Колектив ліцею 38 ім.І.О.Секретнюка ( директор Наталія Шпачінська )стали учасниками тренінгу з мінної безпеки від ГО "Асоціація саперів України". Учасники тренінгу мали можливість ознайомитися з найбільш поширеними вибухонебезпечними предметами, які набули свого розповсюдження на території України внаслідок повномасштабного вторгнення росії, дізналися й опанували принципи поводження цивільного населення у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів під час воєнного стану, дізналися про основні типи вибухових пристроїв та як діяти у разі виявлення мін або інших видів вибухівки.
Будьте уважні, бережіть своє життя та життя своїх рідних!
15 січ. 2024
Участь ліцеїстів у конкурсі-захисті науково-дослідних робіт МАН
![](/uploads/org1739/news_1705904226_365_thumb.png)
12 січня учениці ліцею 38 ім.І.О.Секретнюка ( директор Наталія Шпачінська ) Тронь Дарія, Горобей Поліна та Бабич Діана під керівництвом вчителів українсько мови Ісмаілової Світлани Василівни та Поломаної Наталії Василівни стали учасницями конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН. Дівчата показали високий результат: Тронь Дарія представила на конкурс збірку поетичних та прозових творів " Коли серце торкається розуму" та посіла друге місце у секції "Літературознавство". Бабич Діана написала та проілюструвала казку-притчу про художника та його мрію " Дерево бажань", яку також представила в категорії "Літературознавство" і посіла третє місце. Горобей Поліна на розсуд журі презентувала проект на тему "Архітектура Німеччини XVIII-XIX століть: Дрезден та Берлін" у якому провела дослідження особливостей архітектури того часу і власноруч створила дві картини, що відображають архітектурні пам'ятки: церкву Богородиці та Берлінський собор. Поліна посіла третє місце у секції "Мистецтвознавство"
Пишаємося нашими талановитими учениця та їх наставницями!
28 серп. 2023
Збори здобувачів освіти
30 серпня в ліцеї відбудеться збір здобувачів освіти для організації переходу до укриття під час повітряної тривоги.
30 черв. 2023
Вручення свідоцтв про повну загальну освіту
![](/uploads/org1739/news_1688465192__thumb.jpg)
30 червня на базі Карнаухівського будинку культури відбулося урочисте свято, присвячене врученню учням документів про повну загальну освіту!
16 черв. 2023
Церемонія вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту
![](/uploads/org1739/news_1688465763__thumb.jpg)
Сьогодні в нашому ліцеї відбулась урочиста церемонія вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту здобувачам освіти 9-х класів!
14 трав. 2023
День матері
![](/uploads/org1739/news_1684079104__thumb.jpg)
В нашому ліцеї пройшов флешмоб до Дня Матері
11 трав. 2023
Сокіл "Джура"
![](/uploads/org1739/news_1684080429_353_thumb.jpg)
"Добрі справи"
10 трав. 2023
Будуємо індивідуальну освітню траєкторію професійного розвитку разом
![](/uploads/org1739/news_1684080715__thumb.jpg)
Сьогодні в нашому ліцеї відбулась зустріч педагогічного колективу з консультантом "Центру професійного розвитку педагогічних працівників" Кам’янської міської ради Тринадцятко Тетяною Олександрівною
8 трав. 2023
День пам'яті та примирення
![](/uploads/org1739/news_1684081066__thumb.png)
8 травня, в Україні відзначають День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни.
5 трав. 2023
«МИ - ПАТРІОТИ УКРАЇНИ»
![](/uploads/org1739/news_1684081868__thumb.jpg)
Здобувачі освіти Ліцею №38 ім.І.О.Секретнюка здобули абсолютну перемогу у 7 Всеукраїнському національно-патріотичному конкурсі «МИ - ПАТРІОТИ УКРАЇНИ»
366365364362363352353354355356