Звіт трудове навчання за 2016-2017 н. р.

Звіт

СЗШ  № 38 ім. Секретюка І.

15 черв. 2017

Фотоконкурс "Краще селфі з вихователем"

15 черв. 2017

Відвідування дитячого центру "Умка"

15 черв. 2017

Захід "Ми- індіанське племя"

День піратів у таборі

15 черв. 2017

Табір відпочинку з денним перебуванням "Барвінок"

Табір відпочинку з денним перебуванням "Барвінок" на базі школи розпочав свою роботу 30 травня 2017р. Табірна зміна триватиме з 30.05.17р по 16.06.17р.

Свято "Останнього дзвоника"

26 травня 2017 року в школі пройшло свято Останнього дзвоника. На святі були присутні почесні гості методист методичного кабінету департаменту з гуманітарних питань Кам'янської міської ради Згама Тамара Петрівна, селищний голова Фріске Тетяна Василівна, голова ради ветеранів с.Карнаухівка Сорокіна Алла Анатоліївна.

Закриття шкільної спартакіади

24 травня 2017р на базі школи пройшло закриття шкільної спартакіади серед збірних команд 5-11кл
10 трав. 2017

Зональні змагання з футболу

10 травня на базі школи пройшли зональні змагання з футболу , в яких приймали участь збірні команди НВК №3, СЗШ № 9,10,24,32 та 38.
10 трав. 2017

КВК- 2017

28 квітня 2017р пройшов гумористичний конкурс КВК-2017 серед команд 8б та 9б класами. Перемогу отримав 8 б клас.Наші вітання!
19 квіт. 2017

Шкільні змагання з піонерболу

З 10 по 19 квітня 2017року в школі прохолили змагання з піонерболу серед команд 6-11 класів.
О.

щодо  реалізації  соціального професійно-зорієнтованого

проекту « Формування життєвої компетенції особистості в інтересах сталого розвитку засобами технологічної освіти»

Протягом 2016-2017 н.р. школа продовжувала роботу над соціальним  професійно-зорієнтованим педагогічним проектом регіонального рівня «Формування життєвої компетенції особистості в інтересах сталого розвитку засобами технологічної освіти».

Темою педагогічного проекту закладу обрали « Формування компетенцій особистості учня на уроках обслуговуючої праці по відродженню українських  національних  традицій».

Для роботи над проектом відпрацювали алгоритм основних напрямків діяльності, а саме визначили  пріоритетні  завдання,  мету, провідну місію, методи дослідження.

Була проведена така робота:

• засіданням  творчої групи  було визначено шляхи реалізації проблемної теми;
  • створено графік « Розвиток соціального проектування в закладі»;
  • засіданням  творчої групи  було сплановано спільні тематичні позакласні заходи, визначено ефективні методи здобування інформації з різноманітних джерел;
  • результатом роботи став круглий стіл « Ділимося педагогічними здобутками»,  під час якого банк інноваційних технологій поповнився новими розробками, позитивними результатами і рекомендаціями;
  • під час виховних годин та позакласних заходів на тему « Світ природи в мистецьких творах» учні та вчителі школи мали змогу ознайомитися з найкращими зразками світового живопису, декоративно- прикладного мистецтва, скульптури, відвідати віртуальні  музеї;
  • спільними зусиллями психолога та вчителів трудового навчання був поведений педагогічний тренінг « Успіх – мотивація для створення кар'єри»; тренінг показав здатність  учасників проекту застосовувати набуті знання та вміння для вирішення завдань різноманітної складності;
  • проведено виставки  робіт,  виконаних у стилі  українських національних традицій нашого регіону:

а) « Вишивала я рушник…»;

б) « Ой, у віночку, ой, у барвінковім..»;

в) « Зроблю сестричці цяцьку» ( виготовлення ляльок, м'яких іграшок);

г) « Лялька-мотанка – оберіг моєї родини»;

д) « У вмілих руках і дерево оживає»;

е) « Сакральний зміст писанкарських орнаментів»;

є) « Оформлення декоративного посуду»;

ж) « Плету мотузочку без вузликів, наворожую гладенько долю…»

( старовинні способи  плетіння гачком через коток);

з)  « Петриківський розпис у нашому краю» ( випалювання орнаментів петриківського розпису та петриківський розпис на гіпсовій основі);

и) « Хустка моєї прапрабабу сі» ( виставка різновидів хусток 18 ст.).

-  на базі школи силами вчителів трудового навчання та педколективу ,  представників Криворізького педагогічного інституту ДВНЗ

« Криворізький національний університет», ДЦППРК,  НМЦ ПТО у Дніпропетровській області, ЦДЮТ « Сонях» , навчальних закладів міста  було проведено обласну науково -­ практичну конференцію « Формування  життєвої  компетентності  особистості в інтересах сталого розвитку засобами технологічної освіти» .

Директор школи                              Шпачінська Н.Є.