Звіт трудове навчання за 2016-2017 н. р.

Звіт

СЗШ  № 38 ім. Секретюка І.

15 груд. 2017

Придбання нової комп'ютерної техніки

В нашому закладі було встановлено нове комп'ютерне обладнання
13 груд. 2017

Захід у 3-А класі "Класні читання"

Участь у Всеукраїнському фестивалі "Книгоподорож"
11 груд. 2017

Відвідування кондитерської фабрики "Карамелька" м.Дніпро

11 груд. 2017

План роботи

План роботи на тиждень
8 груд. 2017

Шкільний показ мод

8 грудня відбувся феєричний показ моди молодшої школи, костюми яких виконані з підручних матеріалів.
8 груд. 2017

Виставка "Підковка на щастя"

8 грудня в закладі пройшла виставка дитячих творчих робіт "Підковка на щастя", яку виконали гуртківці "Творю руками прекрасне" під керівництвом Плохої В. В.
7 груд. 2017

Ремонт туалетів

Виконано поточний ремонт туалетів закладу
6 груд. 2017

Зустріч з учасником АТО Моргуном О.І.

5 груд. 2017

Зустріч з учасником АТО Бринюк О.М.

4 груд. 2017

План роботи

План роботи на тиждень
О.

щодо  реалізації  соціального професійно-зорієнтованого

проекту « Формування життєвої компетенції особистості в інтересах сталого розвитку засобами технологічної освіти»

Протягом 2016-2017 н.р. школа продовжувала роботу над соціальним  професійно-зорієнтованим педагогічним проектом регіонального рівня «Формування життєвої компетенції особистості в інтересах сталого розвитку засобами технологічної освіти».

Темою педагогічного проекту закладу обрали « Формування компетенцій особистості учня на уроках обслуговуючої праці по відродженню українських  національних  традицій».

Для роботи над проектом відпрацювали алгоритм основних напрямків діяльності, а саме визначили  пріоритетні  завдання,  мету, провідну місію, методи дослідження.

Була проведена така робота:

• засіданням  творчої групи  було визначено шляхи реалізації проблемної теми;
  • створено графік « Розвиток соціального проектування в закладі»;
  • засіданням  творчої групи  було сплановано спільні тематичні позакласні заходи, визначено ефективні методи здобування інформації з різноманітних джерел;
  • результатом роботи став круглий стіл « Ділимося педагогічними здобутками»,  під час якого банк інноваційних технологій поповнився новими розробками, позитивними результатами і рекомендаціями;
  • під час виховних годин та позакласних заходів на тему « Світ природи в мистецьких творах» учні та вчителі школи мали змогу ознайомитися з найкращими зразками світового живопису, декоративно- прикладного мистецтва, скульптури, відвідати віртуальні  музеї;
  • спільними зусиллями психолога та вчителів трудового навчання був поведений педагогічний тренінг « Успіх – мотивація для створення кар'єри»; тренінг показав здатність  учасників проекту застосовувати набуті знання та вміння для вирішення завдань різноманітної складності;
  • проведено виставки  робіт,  виконаних у стилі  українських національних традицій нашого регіону:

а) « Вишивала я рушник…»;

б) « Ой, у віночку, ой, у барвінковім..»;

в) « Зроблю сестричці цяцьку» ( виготовлення ляльок, м'яких іграшок);

г) « Лялька-мотанка – оберіг моєї родини»;

д) « У вмілих руках і дерево оживає»;

е) « Сакральний зміст писанкарських орнаментів»;

є) « Оформлення декоративного посуду»;

ж) « Плету мотузочку без вузликів, наворожую гладенько долю…»

( старовинні способи  плетіння гачком через коток);

з)  « Петриківський розпис у нашому краю» ( випалювання орнаментів петриківського розпису та петриківський розпис на гіпсовій основі);

и) « Хустка моєї прапрабабу сі» ( виставка різновидів хусток 18 ст.).

-  на базі школи силами вчителів трудового навчання та педколективу ,  представників Криворізького педагогічного інституту ДВНЗ

« Криворізький національний університет», ДЦППРК,  НМЦ ПТО у Дніпропетровській області, ЦДЮТ « Сонях» , навчальних закладів міста  було проведено обласну науково -­ практичну конференцію « Формування  життєвої  компетентності  особистості в інтересах сталого розвитку засобами технологічної освіти» .

Директор школи                              Шпачінська Н.Є.