Звіт трудове навчання за 2016-2017 н. р.

Звіт

СЗШ  № 38 ім. Секретюка І.

7 бер. 2018

Виставка Плохої В. В.

7 березня в нашому закладі була проведена виставка дитячих робіт до свята весни під керівництвом Плохої В.В.
22 лют. 2018

Святковий концерт до Дня рідної мови

22 лютого 2018 року в школі пройшов святковий концерт до Дня рідної мови
21 лют. 2018

Відвідування міського музею

21 лютого 2018року учні школи відвідали виставку у міському музеї.
19 лют. 2018

Змагання з баскетболу

З 19 лютого 2018року в школі проходять змагання з баскетболу серед 7-11 класів
19 лют. 2018

План роботи

План роботи на тиждень
15 лют. 2018

Інтерактивний спосіб навчання

Під керівництвом вчителя англійської мови Полагейкіної Вікторії Анатоліївни, учні практикують новий інтерактивний спосіб навчання на уроках англійської мови з використанням сучасних гаджетів та QR кодів. Як показала практика, такий вид діяльності на уроці викликав жвавий інтерес та зацікавленість у вивченні англійської мови.
14 лют. 2018

Обмін листівками до Дня Святого Валентина

У лютому місяці учні нашої школи під керівництвом вчителя англійської мови Полагейкіної Вікторії Анатоліївни приймали участь у міжнародному проекті обміну листівками за тематикою «St.Valentines Day» з закордонними школами. Нашими учнями були розроблені та відправлені різні привітальні валентинки ручної роботи з англомовним текстом побажань, традиційні сувеніри з України та особисті листи, де учні могли практикувати граматичні навички під час написання англомовних листів.
29 січ. 2018

100 років пам'яті про Героїв Крут

29 січня в бібліотеці нашої школи відбулась виставка, присвячена пам'яті Героїв Крут
22 січ. 2018

Шкільна виставка

22 січня в шкільній бібліотеці відбулась виставка до Дня Соборності України
22 січ. 2018

22 січня в школі пройшли заходи з нагоди Дня Соборності України
О.

щодо  реалізації  соціального професійно-зорієнтованого

проекту « Формування життєвої компетенції особистості в інтересах сталого розвитку засобами технологічної освіти»

Протягом 2016-2017 н.р. школа продовжувала роботу над соціальним  професійно-зорієнтованим педагогічним проектом регіонального рівня «Формування життєвої компетенції особистості в інтересах сталого розвитку засобами технологічної освіти».

Темою педагогічного проекту закладу обрали « Формування компетенцій особистості учня на уроках обслуговуючої праці по відродженню українських  національних  традицій».

Для роботи над проектом відпрацювали алгоритм основних напрямків діяльності, а саме визначили  пріоритетні  завдання,  мету, провідну місію, методи дослідження.

Була проведена така робота:

• засіданням  творчої групи  було визначено шляхи реалізації проблемної теми;
  • створено графік « Розвиток соціального проектування в закладі»;
  • засіданням  творчої групи  було сплановано спільні тематичні позакласні заходи, визначено ефективні методи здобування інформації з різноманітних джерел;
  • результатом роботи став круглий стіл « Ділимося педагогічними здобутками»,  під час якого банк інноваційних технологій поповнився новими розробками, позитивними результатами і рекомендаціями;
  • під час виховних годин та позакласних заходів на тему « Світ природи в мистецьких творах» учні та вчителі школи мали змогу ознайомитися з найкращими зразками світового живопису, декоративно- прикладного мистецтва, скульптури, відвідати віртуальні  музеї;
  • спільними зусиллями психолога та вчителів трудового навчання був поведений педагогічний тренінг « Успіх – мотивація для створення кар'єри»; тренінг показав здатність  учасників проекту застосовувати набуті знання та вміння для вирішення завдань різноманітної складності;
  • проведено виставки  робіт,  виконаних у стилі  українських національних традицій нашого регіону:

а) « Вишивала я рушник…»;

б) « Ой, у віночку, ой, у барвінковім..»;

в) « Зроблю сестричці цяцьку» ( виготовлення ляльок, м'яких іграшок);

г) « Лялька-мотанка – оберіг моєї родини»;

д) « У вмілих руках і дерево оживає»;

е) « Сакральний зміст писанкарських орнаментів»;

є) « Оформлення декоративного посуду»;

ж) « Плету мотузочку без вузликів, наворожую гладенько долю…»

( старовинні способи  плетіння гачком через коток);

з)  « Петриківський розпис у нашому краю» ( випалювання орнаментів петриківського розпису та петриківський розпис на гіпсовій основі);

и) « Хустка моєї прапрабабу сі» ( виставка різновидів хусток 18 ст.).

-  на базі школи силами вчителів трудового навчання та педколективу ,  представників Криворізького педагогічного інституту ДВНЗ

« Криворізький національний університет», ДЦППРК,  НМЦ ПТО у Дніпропетровській області, ЦДЮТ « Сонях» , навчальних закладів міста  було проведено обласну науково -­ практичну конференцію « Формування  життєвої  компетентності  особистості в інтересах сталого розвитку засобами технологічної освіти» .

Директор школи                              Шпачінська Н.Є.