Звіт трудове навчання за 2016-2017 н. р.

Звіт

СЗШ  № 38 ім. Секретюка І.

20 квіт. 2018

Участь у конкурсі "Гринвіч"

Учні нашої школи під керівництвом вчителів англійської мови Полагейкіної В.А. та Ананьїної Ю.Ф. Прийняли участь у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч». Усні показали високі результати - 14 учнів зайняли 1 місце та отримали золотий сертифікат, еко-сумку “Magic Bag” та наліпки WOW, 2 місце посіли 8 учнів, які отримали срібний сертифікат , спірограф “Do it, та наліпки WOW, 3 місце посіли 2 учнів, які отримали - бронзовий сертифікат, гнучкий олівець “Rainbow”, наліпки WOW. Інші 40 учнів отримали сертифікати учасників та наліпки WOW.
13 квіт. 2018

Встановлення дитячого майданчика

На території закладу встановлено новий дитячий майданчик
12 квіт. 2018

Профорієнтаційна робота

12 квітня 2018 року пройшла профорієнтаційна зустріч Кам'янського вищого професійного училища з майстер класом по зварюванню.
10 квіт. 2018

Перегляд відео роликів з правил безпеки життєдіяльності

6 квіт. 2018

"Великодній кошик" виставка Плохої В. В.

До Дня Світлої Пасхи проведена виставка дитячих робіт гуртка "ДПМ" "Великодній кошик" своїми руками
29 бер. 2018

Листування наших учнів з польськими школярами

Учні нашої школи під керівництвом вчителя англійської мови Полагейкіної Вікторії Анатоліївни прийняли участь у обміні англомовними листами з закордонною школою в Польщі.
15 бер. 2018

Участь у міському хореографічному конкурсі "Віват,талант!"

14 бер. 2018

Відвідування музею АТО м.Дніпро

Учні школи відвідали музей АТО в м.Дніпро
7 бер. 2018

Виставка Плохої В. В.

7 березня в нашому закладі була проведена виставка дитячих робіт до свята весни під керівництвом Плохої В.В.
22 лют. 2018

Святковий концерт до Дня рідної мови

22 лютого 2018 року в школі пройшов святковий концерт до Дня рідної мови
О.

щодо  реалізації  соціального професійно-зорієнтованого

проекту « Формування життєвої компетенції особистості в інтересах сталого розвитку засобами технологічної освіти»

Протягом 2016-2017 н.р. школа продовжувала роботу над соціальним  професійно-зорієнтованим педагогічним проектом регіонального рівня «Формування життєвої компетенції особистості в інтересах сталого розвитку засобами технологічної освіти».

Темою педагогічного проекту закладу обрали « Формування компетенцій особистості учня на уроках обслуговуючої праці по відродженню українських  національних  традицій».

Для роботи над проектом відпрацювали алгоритм основних напрямків діяльності, а саме визначили  пріоритетні  завдання,  мету, провідну місію, методи дослідження.

Була проведена така робота:

• засіданням  творчої групи  було визначено шляхи реалізації проблемної теми;
  • створено графік « Розвиток соціального проектування в закладі»;
  • засіданням  творчої групи  було сплановано спільні тематичні позакласні заходи, визначено ефективні методи здобування інформації з різноманітних джерел;
  • результатом роботи став круглий стіл « Ділимося педагогічними здобутками»,  під час якого банк інноваційних технологій поповнився новими розробками, позитивними результатами і рекомендаціями;
  • під час виховних годин та позакласних заходів на тему « Світ природи в мистецьких творах» учні та вчителі школи мали змогу ознайомитися з найкращими зразками світового живопису, декоративно- прикладного мистецтва, скульптури, відвідати віртуальні  музеї;
  • спільними зусиллями психолога та вчителів трудового навчання був поведений педагогічний тренінг « Успіх – мотивація для створення кар'єри»; тренінг показав здатність  учасників проекту застосовувати набуті знання та вміння для вирішення завдань різноманітної складності;
  • проведено виставки  робіт,  виконаних у стилі  українських національних традицій нашого регіону:

а) « Вишивала я рушник…»;

б) « Ой, у віночку, ой, у барвінковім..»;

в) « Зроблю сестричці цяцьку» ( виготовлення ляльок, м'яких іграшок);

г) « Лялька-мотанка – оберіг моєї родини»;

д) « У вмілих руках і дерево оживає»;

е) « Сакральний зміст писанкарських орнаментів»;

є) « Оформлення декоративного посуду»;

ж) « Плету мотузочку без вузликів, наворожую гладенько долю…»

( старовинні способи  плетіння гачком через коток);

з)  « Петриківський розпис у нашому краю» ( випалювання орнаментів петриківського розпису та петриківський розпис на гіпсовій основі);

и) « Хустка моєї прапрабабу сі» ( виставка різновидів хусток 18 ст.).

-  на базі школи силами вчителів трудового навчання та педколективу ,  представників Криворізького педагогічного інституту ДВНЗ

« Криворізький національний університет», ДЦППРК,  НМЦ ПТО у Дніпропетровській області, ЦДЮТ « Сонях» , навчальних закладів міста  було проведено обласну науково -­ практичну конференцію « Формування  життєвої  компетентності  особистості в інтересах сталого розвитку засобами технологічної освіти» .

Директор школи                              Шпачінська Н.Є.