Звіт трудове навчання за 2016-2017 н. р.

Звіт

СЗШ  № 38 ім. Секретюка І.

14 квіт. 2017

Виставка робіт шкільних гуртківців

Сьогодні відбулая виставка робіт учнів гуртка "Творю руками прекрасне" - вироби з глини та солоного тіста.
13 квіт. 2017

Волонтерський проект "Діти-дітям"

Учнівським та педагогічним колективом школи були зібрані речі, взуття, іграшки та придбані солодощі для вихованців Кам'янського реабілітаційного центру у рамках волонтерського проекту "Діти - дітям" (громадська спілка "Єдиний простір")
13 квіт. 2017

Участь школи в міській акції "Боже! Солдата бережи!"

Школа прийняла участь в міській волонтерській акції "Боже! Солдата бережи!"по збору речей та продуктів харчування для учасників АТО.

Шкільні змагання з баскетболу

З 20 по 24 березня 2017 року в школі пройшли змагання з баскетболу серед команд 6-11 класів.

Толока до Дня Довкілля

11 квіт. 2017

Екскурсія до м.Дніпро "Незвіданий Дніпро"

Міс школи - 2017

24 березня 2017 року пройшов конкурс "Міс школи - 2017" серед дівчаток 8-9 класів. Конкурсантки показували свої таланти, соціальну роботу, уміння робити зачіски. Титул "Міс школи- 2017" отримала учениця 9-Б класу Юрченко Аліна!
7 квіт. 2017

Малюнок на асфальті "Чарівне довкілля"

7 квітня учні 4б та 4в класі приймали участь у конкурсі малюнів на асфальті "Чарівне довкілля"
6 квіт. 2017

Міський етап фізкультурно-оздоровчого патріотичного фестивалю "Козацький гарт"

Спортивна команда школи посіла ІІ місце в міському зональному етапі фізкультурно-оздоровчого патріотичного фестивалю "Козацький гарт"!
27 бер. 2017

Ми отримали диплом ІІІ ступеня!!!!!!!

Участь у міському конкурсі "Віват-талант", номінація "Хореографія", наш шкільний колектив "Юна" отримав диплом ІІІ ступеня.
О.

щодо  реалізації  соціального професійно-зорієнтованого

проекту « Формування життєвої компетенції особистості в інтересах сталого розвитку засобами технологічної освіти»

Протягом 2016-2017 н.р. школа продовжувала роботу над соціальним  професійно-зорієнтованим педагогічним проектом регіонального рівня «Формування життєвої компетенції особистості в інтересах сталого розвитку засобами технологічної освіти».

Темою педагогічного проекту закладу обрали « Формування компетенцій особистості учня на уроках обслуговуючої праці по відродженню українських  національних  традицій».

Для роботи над проектом відпрацювали алгоритм основних напрямків діяльності, а саме визначили  пріоритетні  завдання,  мету, провідну місію, методи дослідження.

Була проведена така робота:

• засіданням  творчої групи  було визначено шляхи реалізації проблемної теми;
  • створено графік « Розвиток соціального проектування в закладі»;
  • засіданням  творчої групи  було сплановано спільні тематичні позакласні заходи, визначено ефективні методи здобування інформації з різноманітних джерел;
  • результатом роботи став круглий стіл « Ділимося педагогічними здобутками»,  під час якого банк інноваційних технологій поповнився новими розробками, позитивними результатами і рекомендаціями;
  • під час виховних годин та позакласних заходів на тему « Світ природи в мистецьких творах» учні та вчителі школи мали змогу ознайомитися з найкращими зразками світового живопису, декоративно- прикладного мистецтва, скульптури, відвідати віртуальні  музеї;
  • спільними зусиллями психолога та вчителів трудового навчання був поведений педагогічний тренінг « Успіх – мотивація для створення кар'єри»; тренінг показав здатність  учасників проекту застосовувати набуті знання та вміння для вирішення завдань різноманітної складності;
  • проведено виставки  робіт,  виконаних у стилі  українських національних традицій нашого регіону:

а) « Вишивала я рушник…»;

б) « Ой, у віночку, ой, у барвінковім..»;

в) « Зроблю сестричці цяцьку» ( виготовлення ляльок, м'яких іграшок);

г) « Лялька-мотанка – оберіг моєї родини»;

д) « У вмілих руках і дерево оживає»;

е) « Сакральний зміст писанкарських орнаментів»;

є) « Оформлення декоративного посуду»;

ж) « Плету мотузочку без вузликів, наворожую гладенько долю…»

( старовинні способи  плетіння гачком через коток);

з)  « Петриківський розпис у нашому краю» ( випалювання орнаментів петриківського розпису та петриківський розпис на гіпсовій основі);

и) « Хустка моєї прапрабабу сі» ( виставка різновидів хусток 18 ст.).

-  на базі школи силами вчителів трудового навчання та педколективу ,  представників Криворізького педагогічного інституту ДВНЗ

« Криворізький національний університет», ДЦППРК,  НМЦ ПТО у Дніпропетровській області, ЦДЮТ « Сонях» , навчальних закладів міста  було проведено обласну науково -­ практичну конференцію « Формування  життєвої  компетентності  особистості в інтересах сталого розвитку засобами технологічної освіти» .

Директор школи                              Шпачінська Н.Є.