Звіт трудове навчання за 2016-2017 н. р.

Звіт

СЗШ  № 38 ім. Секретюка І.

Шкільні змагання з баскетболу

З 20 по 24 березня 2017 року в школі пройшли змагання з баскетболу серед команд 6-11 класів.

Толока до Дня Довкілля

11 квіт. 2017

Екскурсія до м.Дніпро "Незвіданий Дніпро"

Міс школи - 2017

24 березня 2017 року пройшов конкурс "Міс школи - 2017" серед дівчаток 8-9 класів. Конкурсантки показували свої таланти, соціальну роботу, уміння робити зачіски. Титул "Міс школи- 2017" отримала учениця 9-Б класу Юрченко Аліна!
7 квіт. 2017

Малюнок на асфальті "Чарівне довкілля"

7 квітня учні 4б та 4в класі приймали участь у конкурсі малюнів на асфальті "Чарівне довкілля"
6 квіт. 2017

Міський етап фізкультурно-оздоровчого патріотичного фестивалю "Козацький гарт"

Спортивна команда школи посіла ІІ місце в міському зональному етапі фізкультурно-оздоровчого патріотичного фестивалю "Козацький гарт"!
27 бер. 2017

Ми отримали диплом ІІІ ступеня!!!!!!!

Участь у міському конкурсі "Віват-талант", номінація "Хореографія", наш шкільний колектив "Юна" отримав диплом ІІІ ступеня.
24 бер. 2017

"Ми - діти твої, Україно!"

22, 23, 24 березня пройшли виховні заходи в патріотичному стилі
7 бер. 2017

Виставка до дня 8 березня

7 березня в закладі відбулася виставка дитячих робіт-подарунків мамам та бабусям "Мамі, з любовю"
3 бер. 2017

Постановка казки "12 місяців"

Учні 10 та 9 класу під керівництвом вчителя англійської мови Полагейкіної Вікторії Анатоліївни підготували казку 12 місяців для учнів молодшої та середньої ланки. Дітлахи були в захваті, їх очі сяяли та посмішки на обличі говорили самі за себе, що їм дуже сподобалось. Захід проведений для актуалізації вивчення англійської мови та залучення дітей до вивчення іноземної культури.
О.

щодо  реалізації  соціального професійно-зорієнтованого

проекту « Формування життєвої компетенції особистості в інтересах сталого розвитку засобами технологічної освіти»

Протягом 2016-2017 н.р. школа продовжувала роботу над соціальним  професійно-зорієнтованим педагогічним проектом регіонального рівня «Формування життєвої компетенції особистості в інтересах сталого розвитку засобами технологічної освіти».

Темою педагогічного проекту закладу обрали « Формування компетенцій особистості учня на уроках обслуговуючої праці по відродженню українських  національних  традицій».

Для роботи над проектом відпрацювали алгоритм основних напрямків діяльності, а саме визначили  пріоритетні  завдання,  мету, провідну місію, методи дослідження.

Була проведена така робота:

• засіданням  творчої групи  було визначено шляхи реалізації проблемної теми;
  • створено графік « Розвиток соціального проектування в закладі»;
  • засіданням  творчої групи  було сплановано спільні тематичні позакласні заходи, визначено ефективні методи здобування інформації з різноманітних джерел;
  • результатом роботи став круглий стіл « Ділимося педагогічними здобутками»,  під час якого банк інноваційних технологій поповнився новими розробками, позитивними результатами і рекомендаціями;
  • під час виховних годин та позакласних заходів на тему « Світ природи в мистецьких творах» учні та вчителі школи мали змогу ознайомитися з найкращими зразками світового живопису, декоративно- прикладного мистецтва, скульптури, відвідати віртуальні  музеї;
  • спільними зусиллями психолога та вчителів трудового навчання був поведений педагогічний тренінг « Успіх – мотивація для створення кар'єри»; тренінг показав здатність  учасників проекту застосовувати набуті знання та вміння для вирішення завдань різноманітної складності;
  • проведено виставки  робіт,  виконаних у стилі  українських національних традицій нашого регіону:

а) « Вишивала я рушник…»;

б) « Ой, у віночку, ой, у барвінковім..»;

в) « Зроблю сестричці цяцьку» ( виготовлення ляльок, м'яких іграшок);

г) « Лялька-мотанка – оберіг моєї родини»;

д) « У вмілих руках і дерево оживає»;

е) « Сакральний зміст писанкарських орнаментів»;

є) « Оформлення декоративного посуду»;

ж) « Плету мотузочку без вузликів, наворожую гладенько долю…»

( старовинні способи  плетіння гачком через коток);

з)  « Петриківський розпис у нашому краю» ( випалювання орнаментів петриківського розпису та петриківський розпис на гіпсовій основі);

и) « Хустка моєї прапрабабу сі» ( виставка різновидів хусток 18 ст.).

-  на базі школи силами вчителів трудового навчання та педколективу ,  представників Криворізького педагогічного інституту ДВНЗ

« Криворізький національний університет», ДЦППРК,  НМЦ ПТО у Дніпропетровській області, ЦДЮТ « Сонях» , навчальних закладів міста  було проведено обласну науково -­ практичну конференцію « Формування  життєвої  компетентності  особистості в інтересах сталого розвитку засобами технологічної освіти» .

Директор школи                              Шпачінська Н.Є.