Звіт трудове навчання за 2016-2017 н. р.

Звіт

СЗШ  № 38 ім. Секретюка І.

29 трав. 2018

Пришкільний табір "Барвінок" - початок роботи

Сьогодні в нашому закладі почав працювати дитячий оздоровчий табір "Барвінок"
22 трав. 2018

Міський конкурс есе з англійської мови

Учень 10 класу Ткаченко Дмитро під керівництвом вчителя англ.мови Полагейкіної В.А. приймав участь у міському конкурсі есе англійською мовою присвяченого 230-річчю від дня народження англійського поета Д.Байрона та посів призове 3 місце у цьому міському конкурсі есе. Діма отримав диплом та символічні подарунки від департаменту з гуманітарних питань Камянської міської ради! Вітаємо Дмитра та бажаємо подальших перемог!!!
15 трав. 2018

"Свято мами"

15 травня у 3-А класі було проведено святковий концерт, приурочений до "Дня мами"
14 трав. 2018

Виставка Плохої В. В. "Деревце в декорі"

14 травня відбулась виставка творчих робіт учнів гуртка "Творю руками прекрасне" під керівництвом Плохої В. В.
10 трав. 2018

конкурс “Puzzle”

Під керівництвом вчителів англ мови в школі був проведений всеукраїнський конкурс “Puzzle” в якому учні нашої школи прийняли активну участь та вибороли 3 призові 3 місця та отримали диплом 3 місця з подарунками від засновників конкурсу - блокнот та ручку з логотипом назви конкурсу. Всі інші учасники конкурсу отримали сертифікат учасників та бланк розкладу на англ.мови з логотипом назви конкурсу . Вітаємо наших учнів та бажаємо подальших перемог!
5 трав. 2018

Закриття спартакіади

Сьогодні відбулось традиційне закриття шкільної спартакіади у нашому закладі
4 трав. 2018

Придбання нової комп'ютерної техніки

20 квіт. 2018

Участь у конкурсі "Гринвіч"

Учні нашої школи під керівництвом вчителів англійської мови Полагейкіної В.А. та Ананьїної Ю.Ф. Прийняли участь у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч». Усні показали високі результати - 14 учнів зайняли 1 місце та отримали золотий сертифікат, еко-сумку “Magic Bag” та наліпки WOW, 2 місце посіли 8 учнів, які отримали срібний сертифікат , спірограф “Do it, та наліпки WOW, 3 місце посіли 2 учнів, які отримали - бронзовий сертифікат, гнучкий олівець “Rainbow”, наліпки WOW. Інші 40 учнів отримали сертифікати учасників та наліпки WOW.
13 квіт. 2018

Встановлення дитячого майданчика

На території закладу встановлено новий дитячий майданчик
12 квіт. 2018

Профорієнтаційна робота

12 квітня 2018 року пройшла профорієнтаційна зустріч Кам'янського вищого професійного училища з майстер класом по зварюванню.
О.

щодо  реалізації  соціального професійно-зорієнтованого

проекту « Формування життєвої компетенції особистості в інтересах сталого розвитку засобами технологічної освіти»

Протягом 2016-2017 н.р. школа продовжувала роботу над соціальним  професійно-зорієнтованим педагогічним проектом регіонального рівня «Формування життєвої компетенції особистості в інтересах сталого розвитку засобами технологічної освіти».

Темою педагогічного проекту закладу обрали « Формування компетенцій особистості учня на уроках обслуговуючої праці по відродженню українських  національних  традицій».

Для роботи над проектом відпрацювали алгоритм основних напрямків діяльності, а саме визначили  пріоритетні  завдання,  мету, провідну місію, методи дослідження.

Була проведена така робота:

• засіданням  творчої групи  було визначено шляхи реалізації проблемної теми;
  • створено графік « Розвиток соціального проектування в закладі»;
  • засіданням  творчої групи  було сплановано спільні тематичні позакласні заходи, визначено ефективні методи здобування інформації з різноманітних джерел;
  • результатом роботи став круглий стіл « Ділимося педагогічними здобутками»,  під час якого банк інноваційних технологій поповнився новими розробками, позитивними результатами і рекомендаціями;
  • під час виховних годин та позакласних заходів на тему « Світ природи в мистецьких творах» учні та вчителі школи мали змогу ознайомитися з найкращими зразками світового живопису, декоративно- прикладного мистецтва, скульптури, відвідати віртуальні  музеї;
  • спільними зусиллями психолога та вчителів трудового навчання був поведений педагогічний тренінг « Успіх – мотивація для створення кар'єри»; тренінг показав здатність  учасників проекту застосовувати набуті знання та вміння для вирішення завдань різноманітної складності;
  • проведено виставки  робіт,  виконаних у стилі  українських національних традицій нашого регіону:

а) « Вишивала я рушник…»;

б) « Ой, у віночку, ой, у барвінковім..»;

в) « Зроблю сестричці цяцьку» ( виготовлення ляльок, м'яких іграшок);

г) « Лялька-мотанка – оберіг моєї родини»;

д) « У вмілих руках і дерево оживає»;

е) « Сакральний зміст писанкарських орнаментів»;

є) « Оформлення декоративного посуду»;

ж) « Плету мотузочку без вузликів, наворожую гладенько долю…»

( старовинні способи  плетіння гачком через коток);

з)  « Петриківський розпис у нашому краю» ( випалювання орнаментів петриківського розпису та петриківський розпис на гіпсовій основі);

и) « Хустка моєї прапрабабу сі» ( виставка різновидів хусток 18 ст.).

-  на базі школи силами вчителів трудового навчання та педколективу ,  представників Криворізького педагогічного інституту ДВНЗ

« Криворізький національний університет», ДЦППРК,  НМЦ ПТО у Дніпропетровській області, ЦДЮТ « Сонях» , навчальних закладів міста  було проведено обласну науково -­ практичну конференцію « Формування  життєвої  компетентності  особистості в інтересах сталого розвитку засобами технологічної освіти» .

Директор школи                              Шпачінська Н.Є.