Звіт трудове навчання за 2016-2017 н. р.

Звіт

СЗШ  № 38 ім. Секретюка І.

12 квіт. 2018

Профорієнтаційна робота

12 квітня 2018 року пройшла профорієнтаційна зустріч Кам'янського вищого професійного училища з майстер класом по зварюванню.
10 квіт. 2018

Перегляд відео роликів з правил безпеки життєдіяльності

6 квіт. 2018

"Великодній кошик" виставка Плохої В. В.

До Дня Світлої Пасхи проведена виставка дитячих робіт гуртка "ДПМ" "Великодній кошик" своїми руками
29 бер. 2018

Листування наших учнів з польськими школярами

Учні нашої школи під керівництвом вчителя англійської мови Полагейкіної Вікторії Анатоліївни прийняли участь у обміні англомовними листами з закордонною школою в Польщі.
15 бер. 2018

Участь у міському хореографічному конкурсі "Віват,талант!"

14 бер. 2018

Відвідування музею АТО м.Дніпро

Учні школи відвідали музей АТО в м.Дніпро
7 бер. 2018

Виставка Плохої В. В.

7 березня в нашому закладі була проведена виставка дитячих робіт до свята весни під керівництвом Плохої В.В.
22 лют. 2018

Святковий концерт до Дня рідної мови

22 лютого 2018 року в школі пройшов святковий концерт до Дня рідної мови
21 лют. 2018

Відвідування міського музею

21 лютого 2018року учні школи відвідали виставку у міському музеї.
19 лют. 2018

Змагання з баскетболу

З 19 лютого 2018року в школі проходять змагання з баскетболу серед 7-11 класів
О.

щодо  реалізації  соціального професійно-зорієнтованого

проекту « Формування життєвої компетенції особистості в інтересах сталого розвитку засобами технологічної освіти»

Протягом 2016-2017 н.р. школа продовжувала роботу над соціальним  професійно-зорієнтованим педагогічним проектом регіонального рівня «Формування життєвої компетенції особистості в інтересах сталого розвитку засобами технологічної освіти».

Темою педагогічного проекту закладу обрали « Формування компетенцій особистості учня на уроках обслуговуючої праці по відродженню українських  національних  традицій».

Для роботи над проектом відпрацювали алгоритм основних напрямків діяльності, а саме визначили  пріоритетні  завдання,  мету, провідну місію, методи дослідження.

Була проведена така робота:

• засіданням  творчої групи  було визначено шляхи реалізації проблемної теми;
  • створено графік « Розвиток соціального проектування в закладі»;
  • засіданням  творчої групи  було сплановано спільні тематичні позакласні заходи, визначено ефективні методи здобування інформації з різноманітних джерел;
  • результатом роботи став круглий стіл « Ділимося педагогічними здобутками»,  під час якого банк інноваційних технологій поповнився новими розробками, позитивними результатами і рекомендаціями;
  • під час виховних годин та позакласних заходів на тему « Світ природи в мистецьких творах» учні та вчителі школи мали змогу ознайомитися з найкращими зразками світового живопису, декоративно- прикладного мистецтва, скульптури, відвідати віртуальні  музеї;
  • спільними зусиллями психолога та вчителів трудового навчання був поведений педагогічний тренінг « Успіх – мотивація для створення кар'єри»; тренінг показав здатність  учасників проекту застосовувати набуті знання та вміння для вирішення завдань різноманітної складності;
  • проведено виставки  робіт,  виконаних у стилі  українських національних традицій нашого регіону:

а) « Вишивала я рушник…»;

б) « Ой, у віночку, ой, у барвінковім..»;

в) « Зроблю сестричці цяцьку» ( виготовлення ляльок, м'яких іграшок);

г) « Лялька-мотанка – оберіг моєї родини»;

д) « У вмілих руках і дерево оживає»;

е) « Сакральний зміст писанкарських орнаментів»;

є) « Оформлення декоративного посуду»;

ж) « Плету мотузочку без вузликів, наворожую гладенько долю…»

( старовинні способи  плетіння гачком через коток);

з)  « Петриківський розпис у нашому краю» ( випалювання орнаментів петриківського розпису та петриківський розпис на гіпсовій основі);

и) « Хустка моєї прапрабабу сі» ( виставка різновидів хусток 18 ст.).

-  на базі школи силами вчителів трудового навчання та педколективу ,  представників Криворізького педагогічного інституту ДВНЗ

« Криворізький національний університет», ДЦППРК,  НМЦ ПТО у Дніпропетровській області, ЦДЮТ « Сонях» , навчальних закладів міста  було проведено обласну науково -­ практичну конференцію « Формування  життєвої  компетентності  особистості в інтересах сталого розвитку засобами технологічної освіти» .

Директор школи                              Шпачінська Н.Є.