Звіт трудове навчання за 2016-2017 н. р.

Звіт

СЗШ  № 38 ім. Секретюка І.

9 лист. 2018

День української писемності

Сьогодні в нашому закладі святкували день української писемності гарними українськими віршами, піснями і танцями.
26 жовт. 2018

Візит мандрівника

Сьогодні у нашому закладі відбулася зустріч відомого професійного мандрівника Сергія Гордієнко з учнями, який завітав до нас з великою кількістю захоплюючих історій
25 жовт. 2018

Наша срібна медаль

Вітаємо нашу школу КЗ «СЗШ№38 ім.І.О.Секртенюка» Кам'янської міської ради Дніпропетровської області у прийманні участі та отриманні відзнаки в Десятій міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті» та Восьмої міжнародної виставки освіти за кордоном «World Edu» у номінації «Міжнародна співпраця як фактор сучасного розвитку закладу освіти в умовах глобалізації та інтернаціоналізації освіти». Роботу, яку представила вчитель англійської мови ПОЛАГЕЙКІНА ВІКТОРІЯ АНАТОЛІЇВНА «Методи міжнародної співпраці для покращення вивчення англійської мови» в даній номінації було відзначено дипломом та срібною медаллю.
24 жовт. 2018

Вшанування пам"яті загиблим воїнам

Сьогоднішнім ранком школярі молодшої школи вшанували пам"ять загиблим воїнам на честь Дня визволення Карнаухівки від фашистських загарбників
23 жовт. 2018

Обмін міжнародними листівками

Учні школи під керівництвом вчителя англійської мови Полагейкіної в.А. прийняли участь у обміні вітальними листівками з польською школою. Учні знайшли нових друзів по переписці та розповіли про традиції святкування різних свят.
18 жовт. 2018

Презентація книги

Сьогодні в актовій залі нашого закладу відбулась презентація книги Ніни Олександрівни Циганок "Війна очима дітей війни" ІІ частина, за участю дітей війни, які мешкають у нашому селищі.
13 жовт. 2018

"Спортивно-патріотичний Фест 2018"

13 жовтня команда учнів нашого закладу приймала участь та виборола ІІІ місце у змаганнях в наданні першої невідкладної медичної допомоги "Спортивно-патріотичний Фест 2018"
10 жовт. 2018

Участь у міських змаганнях

У вересні учні нашого закладу прийняли участь у міських змаганнях з військово-прикладного багатоборства - 2018 та отримали: Малина Євген, учень 11 класу, ІІ місце в особистій першості на етапі "Підтягування на поперечині",Марченко Денис та Кабанов Владислав, учні 11 класу, ІІ та І місце в особистій першості на етапі "Біг 1000 метрів", та Кабанов Владислав отримав ІІ місце в особистій першості на етапі "Плавання 25 метрів"
8 жовт. 2018

Участь у зарубіжному конкурсі

Учні під керівництвом вчителя англійської мови Полагейкіної В.А. отримали сертифікати з Туреччини за участь у зарубіжному конкурсі. Також відзнаками були відзначені Вчитель англ.мови Полагейкіна В.А. Та директор школи Шпачінська Н.Є.
28 вер. 2018

Пожежники завітали до нашого закладу

Сьогодні відбувся урок-лекція від пожежників, які приїхали до нас з оглядово-роз"яснювальним вихованням
О.

щодо  реалізації  соціального професійно-зорієнтованого

проекту « Формування життєвої компетенції особистості в інтересах сталого розвитку засобами технологічної освіти»

Протягом 2016-2017 н.р. школа продовжувала роботу над соціальним  професійно-зорієнтованим педагогічним проектом регіонального рівня «Формування життєвої компетенції особистості в інтересах сталого розвитку засобами технологічної освіти».

Темою педагогічного проекту закладу обрали « Формування компетенцій особистості учня на уроках обслуговуючої праці по відродженню українських  національних  традицій».

Для роботи над проектом відпрацювали алгоритм основних напрямків діяльності, а саме визначили  пріоритетні  завдання,  мету, провідну місію, методи дослідження.

Була проведена така робота:

• засіданням  творчої групи  було визначено шляхи реалізації проблемної теми;
  • створено графік « Розвиток соціального проектування в закладі»;
  • засіданням  творчої групи  було сплановано спільні тематичні позакласні заходи, визначено ефективні методи здобування інформації з різноманітних джерел;
  • результатом роботи став круглий стіл « Ділимося педагогічними здобутками»,  під час якого банк інноваційних технологій поповнився новими розробками, позитивними результатами і рекомендаціями;
  • під час виховних годин та позакласних заходів на тему « Світ природи в мистецьких творах» учні та вчителі школи мали змогу ознайомитися з найкращими зразками світового живопису, декоративно- прикладного мистецтва, скульптури, відвідати віртуальні  музеї;
  • спільними зусиллями психолога та вчителів трудового навчання був поведений педагогічний тренінг « Успіх – мотивація для створення кар'єри»; тренінг показав здатність  учасників проекту застосовувати набуті знання та вміння для вирішення завдань різноманітної складності;
  • проведено виставки  робіт,  виконаних у стилі  українських національних традицій нашого регіону:

а) « Вишивала я рушник…»;

б) « Ой, у віночку, ой, у барвінковім..»;

в) « Зроблю сестричці цяцьку» ( виготовлення ляльок, м'яких іграшок);

г) « Лялька-мотанка – оберіг моєї родини»;

д) « У вмілих руках і дерево оживає»;

е) « Сакральний зміст писанкарських орнаментів»;

є) « Оформлення декоративного посуду»;

ж) « Плету мотузочку без вузликів, наворожую гладенько долю…»

( старовинні способи  плетіння гачком через коток);

з)  « Петриківський розпис у нашому краю» ( випалювання орнаментів петриківського розпису та петриківський розпис на гіпсовій основі);

и) « Хустка моєї прапрабабу сі» ( виставка різновидів хусток 18 ст.).

-  на базі школи силами вчителів трудового навчання та педколективу ,  представників Криворізького педагогічного інституту ДВНЗ

« Криворізький національний університет», ДЦППРК,  НМЦ ПТО у Дніпропетровській області, ЦДЮТ « Сонях» , навчальних закладів міста  було проведено обласну науково -­ практичну конференцію « Формування  життєвої  компетентності  особистості в інтересах сталого розвитку засобами технологічної освіти» .

Директор школи                              Шпачінська Н.Є.