Звіт трудове навчання за 2016-2017 н. р.

Звіт

СЗШ  № 38 ім. Секретюка І.

14 вер. 2018

"Свято осені"

14 вересня у нашій школі пройшло щорічне свято-конкурс дитячих поробок з природних матеріалів серед класів "Свято осені". Діти з великим захопленням представляли свої поробки та виступи.
7 вер. 2018

Відкриття шкільної спартакіади

7 вересня відбулось урочисте відкриття шкільної спартакіади за участю старших класів нашого закладу. Перемогу в котре отримали 8-А та 11-й класи.
3 вер. 2018

Початок навчального року

3 вересня урочисто розпочався новий навчальний рік, зацікавлені й радісні пішли до перших класів маленькі школярі, адже на них чекають нові знання, нова комп"ютерна техніка та нові парти зі стільцями
29 трав. 2018

Пришкільний табір "Барвінок" - початок роботи

Сьогодні в нашому закладі почав працювати дитячий оздоровчий табір "Барвінок"
22 трав. 2018

Міський конкурс есе з англійської мови

Учень 10 класу Ткаченко Дмитро під керівництвом вчителя англ.мови Полагейкіної В.А. приймав участь у міському конкурсі есе англійською мовою присвяченого 230-річчю від дня народження англійського поета Д.Байрона та посів призове 3 місце у цьому міському конкурсі есе. Діма отримав диплом та символічні подарунки від департаменту з гуманітарних питань Камянської міської ради! Вітаємо Дмитра та бажаємо подальших перемог!!!
15 трав. 2018

"Свято мами"

15 травня у 3-А класі було проведено святковий концерт, приурочений до "Дня мами"
14 трав. 2018

Виставка Плохої В. В. "Деревце в декорі"

14 травня відбулась виставка творчих робіт учнів гуртка "Творю руками прекрасне" під керівництвом Плохої В. В.
10 трав. 2018

конкурс “Puzzle”

Під керівництвом вчителів англ мови в школі був проведений всеукраїнський конкурс “Puzzle” в якому учні нашої школи прийняли активну участь та вибороли 3 призові 3 місця та отримали диплом 3 місця з подарунками від засновників конкурсу - блокнот та ручку з логотипом назви конкурсу. Всі інші учасники конкурсу отримали сертифікат учасників та бланк розкладу на англ.мови з логотипом назви конкурсу . Вітаємо наших учнів та бажаємо подальших перемог!
5 трав. 2018

Закриття спартакіади

Сьогодні відбулось традиційне закриття шкільної спартакіади у нашому закладі
4 трав. 2018

Придбання нової комп'ютерної техніки

О.

щодо  реалізації  соціального професійно-зорієнтованого

проекту « Формування життєвої компетенції особистості в інтересах сталого розвитку засобами технологічної освіти»

Протягом 2016-2017 н.р. школа продовжувала роботу над соціальним  професійно-зорієнтованим педагогічним проектом регіонального рівня «Формування життєвої компетенції особистості в інтересах сталого розвитку засобами технологічної освіти».

Темою педагогічного проекту закладу обрали « Формування компетенцій особистості учня на уроках обслуговуючої праці по відродженню українських  національних  традицій».

Для роботи над проектом відпрацювали алгоритм основних напрямків діяльності, а саме визначили  пріоритетні  завдання,  мету, провідну місію, методи дослідження.

Була проведена така робота:

• засіданням  творчої групи  було визначено шляхи реалізації проблемної теми;
  • створено графік « Розвиток соціального проектування в закладі»;
  • засіданням  творчої групи  було сплановано спільні тематичні позакласні заходи, визначено ефективні методи здобування інформації з різноманітних джерел;
  • результатом роботи став круглий стіл « Ділимося педагогічними здобутками»,  під час якого банк інноваційних технологій поповнився новими розробками, позитивними результатами і рекомендаціями;
  • під час виховних годин та позакласних заходів на тему « Світ природи в мистецьких творах» учні та вчителі школи мали змогу ознайомитися з найкращими зразками світового живопису, декоративно- прикладного мистецтва, скульптури, відвідати віртуальні  музеї;
  • спільними зусиллями психолога та вчителів трудового навчання був поведений педагогічний тренінг « Успіх – мотивація для створення кар'єри»; тренінг показав здатність  учасників проекту застосовувати набуті знання та вміння для вирішення завдань різноманітної складності;
  • проведено виставки  робіт,  виконаних у стилі  українських національних традицій нашого регіону:

а) « Вишивала я рушник…»;

б) « Ой, у віночку, ой, у барвінковім..»;

в) « Зроблю сестричці цяцьку» ( виготовлення ляльок, м'яких іграшок);

г) « Лялька-мотанка – оберіг моєї родини»;

д) « У вмілих руках і дерево оживає»;

е) « Сакральний зміст писанкарських орнаментів»;

є) « Оформлення декоративного посуду»;

ж) « Плету мотузочку без вузликів, наворожую гладенько долю…»

( старовинні способи  плетіння гачком через коток);

з)  « Петриківський розпис у нашому краю» ( випалювання орнаментів петриківського розпису та петриківський розпис на гіпсовій основі);

и) « Хустка моєї прапрабабу сі» ( виставка різновидів хусток 18 ст.).

-  на базі школи силами вчителів трудового навчання та педколективу ,  представників Криворізького педагогічного інституту ДВНЗ

« Криворізький національний університет», ДЦППРК,  НМЦ ПТО у Дніпропетровській області, ЦДЮТ « Сонях» , навчальних закладів міста  було проведено обласну науково -­ практичну конференцію « Формування  життєвої  компетентності  особистості в інтересах сталого розвитку засобами технологічної освіти» .

Директор школи                              Шпачінська Н.Є.