План роботи методичного об’єднання

І засідання.

1.     Аналіз роботи методичного об’єднання вчителів початкових класів за 2017 - 2018 н.р. та затвердження плану роботи на 2018 – 2019 н.р.

2.     Доопрацювання критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти та нормативної бази школи I ступеня.

3.     Доопрацювання Державного стандарту початкової загальної освіти, що впроваджений з 1 вересня 2012 року.

4.     Затвердження календарного планування на 2018-2019 н.р.

5.     Обговорення результатів Державної підсумкової атестації за 2017 - 2018 н. р., та рекомендації щодо покращення результатів в 2018 - 2019 н. р..

ІІ засідання

1.     Доповідь на тему: “Використання інноваційних методик до процесу формування в учнів предметних та ключових компетентностей;”

2.     Засідання круглого столу на тему “Хід впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти ”

3.     Аналіз шкільних предметних олімпіад з української мови  та математики.

4.     Порівняльний аналіз моніторингу навчальних досягнень учнів 3-4 класів за І семестр 2017-2018 н.р.

ІІІ засідання

1.     Доповідь на тему “Результати втілення Державного стандарту початкової загальної освіти за 1-й, 2-й клас та подальше впровадження Державного стандарту в 3-у класі. ”

2.     Фестиваль педагогічних ідей, знахідок “Інформатизація, що передбачає використання нових методів і засобів для реалізації продуктивного навчання.”

3.     Втілення в навчально-виховний процес проекту: “Україна – моя Батьківщина.”

4.     Упорядкування портфоліо кожного педагога початкової школи  “Любов, помножена на працю”

ІV засідання

1.        Творчий звіт учителів школи 1 ступеня. Захист моделей уроків, зорієнтованих на розвиток інноваційної креативної особистості.

2.        Обговорення рекомендацій щодо впровадження Державної підсумкової атестації в 4 класах, проблеми та шляхи їх подолання.

3.        Проаналізувати і обговорити результати підсумкових контрольних робіт учнів 4-х класів у 2018-2019н.р.,спрямувати роботу на розвиток загально навчальних і цільових компетентностей випускника початкової школи.