План роботи методичного об’єднання вчителівприродничо – математичного циклу 2018-2019 н.р.

Засідання № 1

( 03.09.2018 р. )

1.  Нормативне та методичне забезпечення вчителів природничо – метематичного циклу в 2017-2018 н.р.

Хамурда Н.В.

2.Ознайомлення з науково- методичним проектом області , міста , школи

ГрищенкоВ.А.

3.Адаптація учнів 5-х класів на уроках природничо-математичного циклу

Хамурда Н. В.

4.  Розгляд календарних планів  вчителів МО

5.Про проведення шкільних олімпіад

Грищенко В.А

ЗАСІДАННЯ № 2

(жовтень 2018р. )

1. Педагогічні технології у формуванні творчих здібностей школярів. Створення умов для самореалізації особистості. Обмін досвідом.

Всі члени МО

2.Підсумки шкільних олімпіад природничо-математичного циклу та участь у міських олімпіадах.

ЗАСІДАННЯ № 3

( лютий  2019р. )

1.  Круглий стіл. Інтерактивні принципи і підходи до організації навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Члени МО

2. Робота з обдарованими дітьми.

ЗАСІДАННЯ № 4

(березень - квітень 2019р. )

1. Вивчення інструктивно – методичних документів про закінчення 2017-2018н.р..

2.Специфіка участі учнів 9-х, 11-х класів в ДПА та ЗНО

3. Творчий звіт вчителі природничо – математичного циклу

ЗАСІДАННЯ № 5

(травень 2019р. )

1. Про добір варіантів для ДПА з предметів природничо-математичного циклу в  9-х та 11 класах .

Вчителі предметними