Спеціалісти

Соціальний педагог  Бондарьова Ольга Сергіївна

29 трав. 2018

Пришкільний табір "Барвінок" - початок роботи

Сьогодні в нашому закладі почав працювати дитячий оздоровчий табір "Барвінок"
22 трав. 2018

Міський конкурс есе з англійської мови

Учень 10 класу Ткаченко Дмитро під керівництвом вчителя англ.мови Полагейкіної В.А. приймав участь у міському конкурсі есе англійською мовою присвяченого 230-річчю від дня народження англійського поета Д.Байрона та посів призове 3 місце у цьому міському конкурсі есе. Діма отримав диплом та символічні подарунки від департаменту з гуманітарних питань Камянської міської ради! Вітаємо Дмитра та бажаємо подальших перемог!!!
15 трав. 2018

"Свято мами"

15 травня у 3-А класі було проведено святковий концерт, приурочений до "Дня мами"
14 трав. 2018

Виставка Плохої В. В. "Деревце в декорі"

14 травня відбулась виставка творчих робіт учнів гуртка "Творю руками прекрасне" під керівництвом Плохої В. В.
10 трав. 2018

конкурс “Puzzle”

Під керівництвом вчителів англ мови в школі був проведений всеукраїнський конкурс “Puzzle” в якому учні нашої школи прийняли активну участь та вибороли 3 призові 3 місця та отримали диплом 3 місця з подарунками від засновників конкурсу - блокнот та ручку з логотипом назви конкурсу. Всі інші учасники конкурсу отримали сертифікат учасників та бланк розкладу на англ.мови з логотипом назви конкурсу . Вітаємо наших учнів та бажаємо подальших перемог!
5 трав. 2018

Закриття спартакіади

Сьогодні відбулось традиційне закриття шкільної спартакіади у нашому закладі
4 трав. 2018

Придбання нової комп'ютерної техніки

20 квіт. 2018

Участь у конкурсі "Гринвіч"

Учні нашої школи під керівництвом вчителів англійської мови Полагейкіної В.А. та Ананьїної Ю.Ф. Прийняли участь у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч». Усні показали високі результати - 14 учнів зайняли 1 місце та отримали золотий сертифікат, еко-сумку “Magic Bag” та наліпки WOW, 2 місце посіли 8 учнів, які отримали срібний сертифікат , спірограф “Do it, та наліпки WOW, 3 місце посіли 2 учнів, які отримали - бронзовий сертифікат, гнучкий олівець “Rainbow”, наліпки WOW. Інші 40 учнів отримали сертифікати учасників та наліпки WOW.
13 квіт. 2018

Встановлення дитячого майданчика

На території закладу встановлено новий дитячий майданчик
12 квіт. 2018

Профорієнтаційна робота

12 квітня 2018 року пройшла профорієнтаційна зустріч Кам'янського вищого професійного училища з майстер класом по зварюванню.
Медсестра  Чуйко Олена Петрівна