Звіт про роботу  методичного об’єднання вчителів початкових класів середньої загальноосвітньої школи №38 м.Дніпродзержинська за 2017-2018 н.р.

В 2017-2018 н.р. методичне об’єднання вчителів початкових класів СШ №38 працювало над проблемою “Розвиток креативності молодших школярів, як умова формування необхідних життєвих компетенцій” III етап. За цей період проведено чотири методичних засідань, де було опрацьовано  і підведено підсумок впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти, що впроваджувався з 1 вересня 2017 року і засідання круглого столу на тему: “Компетентнісний підхід у навчанні грамоти першокласників”.
          В грудні проведено тиждень початкової школи, де показані відкриті уроки для молодих спеціалістів. Проведена виставка дитячих поробок: сніговиків, ялинок та ялинкових прикрас. Приймали активну участь у св’яті Осені. Оформлено портфоліо на кожного вчителя школи I ступеня. На завершення навчально-виховної роботи провели галаконцерт за участю учнів 1-4-х. класів.