Виставка в музеї міста

4 лют. 2014
В приміщенні музею м. Дніпродзержинська розпочала дію виставка «Індія. Шляхами стародавніх культур».

Виставка розкриває перед відвідувачами фотопанораму місць Індії, пов’язаних з життям та творчості сім’ї Реріхів. Фотоматеріали зібрані працівниками Дніпропетровського Реріховського товариства, які з 2009 по
2012 роки подорожували Індією. Основою маршруту стали книги М.К. Реріха «Серце Азії» і «Алтай – Гімалаї» та книги Л.В. Шапошникової «Майстер»
і «Маршрутом майстра».

Цей проект крок за кроком розкриває Індію – одну з найдавніших країн нашої планети, її самобутню культуру. Представлені на виставці фотографії виконані професіональним фотохудожником Віталієм Новіковим, вони відтворюють гірські масиви Гімалаїв, другий у світі за висотою перевал Танга-Гла (5340 м), гірські райони Кошміра, Ладака, Лахула, стародавні печерні храми Аджанти, Карлі, гірські монастирі, старовинні ступи, фрески, орнаменти тощо.

Екскурсія проводиться з використанням 3-D технологій.

Виставка працює з 09.00 до 18.00 щоденно до 1 березня 2014 року.

Запрошуються групи з 20 чоловік.

Вартість квитка для дітей – 10 грн. (пільгові категорії дітей і керівник групи обслуговуються безкоштовно).

Вартість квитка для дорослих 20 грн.

Для замовлення екскурсії пропонуємо звертатися телефоном 3-11-10.