Участь у міжнародному симпозиумі

19 січ. 2018
Вчитель англійської мови Полагейкіна Вікторія Анатоліївна приймала участь у міжнародному симпозіумі, а саме була одним з партнерів, як представник нашої школи у міжнародному симпозіумі за темою : «Intercultural Communication in Educational Situations Knowledge – Methods - Skills», Craiovia, Romania. Організований міжнародний симпозіум міжнародною румунською школою. Організаторами міжнародного симпозіуму було обрано всього 7 шкіл з усього світу, які були партнерами цього заходу. Наша школа була в числі з цих семи шкіл. На цьому симпозіумі кожна з цих 7 шкіл представляла презентацію своєї роботи та креативного підходу, новітніх методів щодо навчання учнів англійської мови. По закінченню цього заходу, румунська школа та партнери відмітили роботи цих 7 шкіл-партнерів та вчителів. Як результат , директор школи Шпачінська Наталія Євгенівна та вчитель англійської мови отримали міжнародний сертифікат підписаний п’ятьма інстанціями та печатками міжнародного зразка.

.