Дніпродзержинськ. СЗШ № 38 ім.І.О.Секретнюка

Ми рады приветствовать Вас на нашем сайте!

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

29.05.2018
Сьогодні в нашому закладі почав працювати дитячий оздоровчий табір "Барвінок"
22.05.2018
Учень 10 класу Ткаченко Дмитро під керівництвом вчителя англ.мови Полагейкіної В.А. приймав участь у міському конкурсі есе англійською мовою присвяченого 230-річчю від дня народження англійського поета Д.Байрона та посів призове 3 місце у цьому міському конкурсі есе. Діма отримав диплом та символічні подарунки від департаменту з гуманітарних питань Камянської міської ради! Вітаємо Дмитра та бажаємо подальших перемог!!!
15.05.2018
15 травня у 3-А класі було проведено святковий концерт, приурочений до "Дня мами"
14.05.2018
14 травня відбулась виставка творчих робіт учнів гуртка "Творю руками прекрасне" під керівництвом Плохої В. В.
10.05.2018
Під керівництвом вчителів англ мови в школі був проведений всеукраїнський конкурс “Puzzle” в якому учні нашої школи прийняли активну участь та вибороли 3 призові 3 місця та отримали диплом 3 місця з подарунками від засновників конкурсу - блокнот та ручку з логотипом назви конкурсу. Всі інші учасники конкурсу отримали сертифікат учасників та бланк розкладу на англ.мови з логотипом назви конкурсу . Вітаємо наших учнів та бажаємо подальших перемог!
05.05.2018
Сьогодні відбулось традиційне закриття шкільної спартакіади у нашому закладі