Дніпродзержинськ. СЗШ № 38 ім.І.О.Секретнюка

Ми рады приветствовать Вас на нашем сайте!

Класна оцінка

09.11.2018
Сьогодні в нашому закладі святкували день української писемності гарними українськими віршами, піснями і танцями.
26.10.2018
Сьогодні у нашому закладі відбулася зустріч відомого професійного мандрівника Сергія Гордієнко з учнями, який завітав до нас з великою кількістю захоплюючих історій
25.10.2018
Вітаємо нашу школу КЗ «СЗШ№38 ім.І.О.Секртенюка» Кам'янської міської ради Дніпропетровської області у прийманні участі та отриманні відзнаки в Десятій міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті» та Восьмої міжнародної виставки освіти за кордоном «World Edu» у номінації «Міжнародна співпраця як фактор сучасного розвитку закладу освіти в умовах глобалізації та інтернаціоналізації освіти». Роботу, яку представила вчитель англійської мови ПОЛАГЕЙКІНА ВІКТОРІЯ АНАТОЛІЇВНА «Методи міжнародної співпраці для покращення вивчення англійської мови» в даній номінації було відзначено дипломом та срібною медаллю.
24.10.2018
Сьогоднішнім ранком школярі молодшої школи вшанували пам"ять загиблим воїнам на честь Дня визволення Карнаухівки від фашистських загарбників
23.10.2018
Учні школи під керівництвом вчителя англійської мови Полагейкіної в.А. прийняли участь у обміні вітальними листівками з польською школою. Учні знайшли нових друзів по переписці та розповіли про традиції святкування різних свят.
18.10.2018
Сьогодні в актовій залі нашого закладу відбулась презентація книги Ніни Олександрівни Циганок "Війна очима дітей війни" ІІ частина, за участю дітей війни, які мешкають у нашому селищі.