Дніпродзержинськ. СЗШ № 38 ім.І.О.Секретнюка

  


Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
счетчик посещений

Ми рады приветствовать Вас на нашем сайте! Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
Новости
29.11.2018
Наш заклад отримав ліцензію на освітню діяльність у сфері загальної середньої освіти (початкова, базова, середня, профільна середня освіта).
29.11.2018
Учні нашого 4-А класу прийняли участь у ІІ етапі спортивно-масового заходу "Спорт для всіх - здоров"я нації" серед учнів 3-4 класів та зайняли ІІ місце.
09.11.2018
Сьогодні в нашому закладі святкували день української писемності гарними українськими віршами, піснями і танцями.
26.10.2018
Сьогодні у нашому закладі відбулася зустріч відомого професійного мандрівника Сергія Гордієнко з учнями, який завітав до нас з великою кількістю захоплюючих історій
25.10.2018
Вітаємо нашу школу КЗ «СЗШ№38 ім.І.О.Секртенюка» Кам'янської міської ради Дніпропетровської області у прийманні участі та отриманні відзнаки в Десятій міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті» та Восьмої міжнародної виставки освіти за кордоном «World Edu» у номінації «Міжнародна співпраця як фактор сучасного розвитку закладу освіти в умовах глобалізації та інтернаціоналізації освіти». Роботу, яку представила вчитель англійської мови ПОЛАГЕЙКІНА ВІКТОРІЯ АНАТОЛІЇВНА «Методи міжнародної співпраці для покращення вивчення англійської мови» в даній номінації було відзначено дипломом та срібною медаллю.
24.10.2018
Сьогоднішнім ранком школярі молодшої школи вшанували пам"ять загиблим воїнам на честь Дня визволення Карнаухівки від фашистських загарбників