Новости: 229

Ліцензія

Наш заклад отримав ліцензію на освітню діяльність у сфері загальної середньої освіти (початкова, базова, середня, профільна середня освіта).

"Веселі старти"

Учні нашого 4-А класу прийняли участь у ІІ етапі спортивно-масового заходу "Спорт для всіх - здоров"я нації" серед учнів 3-4 класів та зайняли ІІ місце.

День української писемності

Сьогодні в нашому закладі святкували день української писемності гарними українськими віршами, піснями і танцями.

Візит мандрівника

Сьогодні у нашому закладі відбулася зустріч відомого професійного мандрівника Сергія Гордієнко з учнями, який завітав до нас з великою кількістю захоплюючих історій

Наша срібна медаль

Вітаємо нашу школу КЗ «СЗШ№38 ім.І.О.Секртенюка» Кам'янської міської ради Дніпропетровської області у прийманні участі та отриманні відзнаки в Десятій міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті» та Восьмої міжнародної виставки освіти за кордоном «World Edu» у номінації «Міжнародна співпраця як фактор сучасного розвитку закладу освіти в умовах глобалізації та інтернаціоналізації освіти». Роботу, яку представила вчитель англійської мови ПОЛАГЕЙКІНА ВІКТОРІЯ АНАТОЛІЇВНА «Методи міжнародної співпраці для покращення вивчення англійської мови» в даній номінації було відзначено дипломом та срібною медаллю.

Вшанування пам"яті загиблим воїнам

Сьогоднішнім ранком школярі молодшої школи вшанували пам"ять загиблим воїнам на честь Дня визволення Карнаухівки від фашистських загарбників

Обмін міжнародними листівками

Учні школи під керівництвом вчителя англійської мови Полагейкіної в.А. прийняли участь у обміні вітальними листівками з польською школою. Учні знайшли нових друзів по переписці та розповіли про традиції святкування різних свят.

Презентація книги

Сьогодні в актовій залі нашого закладу відбулась презентація книги Ніни Олександрівни Циганок "Війна очима дітей війни" ІІ частина, за участю дітей війни, які мешкають у нашому селищі.
13.10.2018

"Спортивно-патріотичний Фест 2018"

13 жовтня команда учнів нашого закладу приймала участь та виборола ІІІ місце у змаганнях в наданні першої невідкладної медичної допомоги "Спортивно-патріотичний Фест 2018"

Участь у міських змаганнях