Новости: 217

"Свято осені"

14 вересня у нашій школі пройшло щорічне свято-конкурс дитячих поробок з природних матеріалів серед класів "Свято осені". Діти з великим захопленням представляли свої поробки та виступи.

Відкриття шкільної спартакіади

7 вересня відбулось урочисте відкриття шкільної спартакіади за участю старших класів нашого закладу. Перемогу в котре отримали 8-А та 11-й класи.

Початок навчального року

3 вересня урочисто розпочався новий навчальний рік, зацікавлені й радісні пішли до перших класів маленькі школярі, адже на них чекають нові знання, нова комп"ютерна техніка та нові парти зі стільцями
29.05.2018

Пришкільний табір "Барвінок" - початок роботи

Сьогодні в нашому закладі почав працювати дитячий оздоровчий табір "Барвінок"

Міський конкурс есе з англійської мови

Учень 10 класу Ткаченко Дмитро під керівництвом вчителя англ.мови Полагейкіної В.А. приймав участь у міському конкурсі есе англійською мовою присвяченого 230-річчю від дня народження англійського поета Д.Байрона та посів призове 3 місце у цьому міському конкурсі есе. Діма отримав диплом та символічні подарунки від департаменту з гуманітарних питань Камянської міської ради! Вітаємо Дмитра та бажаємо подальших перемог!!!

"Свято мами"

15 травня у 3-А класі було проведено святковий концерт, приурочений до "Дня мами"

Виставка Плохої В. В. "Деревце в декорі"

14 травня відбулась виставка творчих робіт учнів гуртка "Творю руками прекрасне" під керівництвом Плохої В. В.

конкурс “Puzzle”

Під керівництвом вчителів англ мови в школі був проведений всеукраїнський конкурс “Puzzle” в якому учні нашої школи прийняли активну участь та вибороли 3 призові 3 місця та отримали диплом 3 місця з подарунками від засновників конкурсу - блокнот та ручку з логотипом назви конкурсу. Всі інші учасники конкурсу отримали сертифікат учасників та бланк розкладу на англ.мови з логотипом назви конкурсу . Вітаємо наших учнів та бажаємо подальших перемог!
05.05.2018

Закриття спартакіади

Сьогодні відбулось традиційне закриття шкільної спартакіади у нашому закладі
04.05.2018