Дніпродзержинськ. СЗШ № 38 ім.І.О.Секретнюка

Ми рады приветствовать Вас на нашем сайте!

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

23.10.2018
Учні школи під керівництвом вчителя англійської мови Полагейкіної в.А. прийняли участь у обміні вітальними листівками з польською школою. Учні знайшли нових друзів по переписці та розповіли про традиції святкування різних свят.
08.10.2018
Учні під керівництвом вчителя англійської мови Полагейкіної В.А. отримали сертифікати з Туреччини за участь у зарубіжному конкурсі. Також відзнаками були відзначені Вчитель англ.мови Полагейкіна В.А. Та директор школи Шпачінська Н.Є.
28.09.2018
Сьогодні відбувся урок-лекція від пожежників, які приїхали до нас з оглядово-роз"яснювальним вихованням
14.09.2018
14 вересня у нашій школі пройшло щорічне свято-конкурс дитячих поробок з природних матеріалів серед класів "Свято осені". Діти з великим захопленням представляли свої поробки та виступи.
07.09.2018
7 вересня відбулось урочисте відкриття шкільної спартакіади за участю старших класів нашого закладу. Перемогу в котре отримали 8-А та 11-й класи.
03.09.2018
3 вересня урочисто розпочався новий навчальний рік, зацікавлені й радісні пішли до перших класів маленькі школярі, адже на них чекають нові знання, нова комп"ютерна техніка та нові парти зі стільцями